„Sevilla“
Rungtynės prasidės 19:55
?
:
?
Atsinaujins po sek
„Roma“
Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | Organizatorių nuotr.

 31-erių metų Pietų Afrikos Respublikos kovotojas Chrisas van Heerdenas ruošiasi grįžti į ringą ir ieško varžovo kitai kovai. Jo taikinyje – pusvidutinio svorio kategorijos elitas.

„Jau koviausi su Spence‘u, o dabar noriu kovoti su Crawfordu. Labai gerbiu abu šiuos kovotojus. Jie yra geriausi. Noriu išbandyti save. Tai svarbiausia. Šį kartą turėsiu geresnę treniruočių stovyklą ir komandą savo kampe. Turėjau ketverius metus tam, kad subręsčiau ir pasimokyčiau iš savo klaidų“, - rašė C.van Heerdenas.

Netrukus vienas iš C.van Heerdeno sekėjų pasiūlė savo scenarijų: „Kovok prieš Egį Kavaliauską, o nugalėtojas gaus Crawfordą.“

Panašu, kad afrikiečiui toks scenarijus patiko ir jis pamėgo gerbėjo žinutę.

Iki šiol C.van Heerdenas bokso ringe laimėjo 27 kovas (12 nokautais), pasiekė 1 lygiąsias ir patyrė 2 pralaimėjimus. Jis yra buvęs IBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Tiesa, IBO organizacija nepriskiriama prie keturių pagrindinių profesionalų bokse. Beje, 2016 m. C.van Heerdenas buvo tapęs garsiojo Conoro McGregoro sparingo partneriu.

Paskutinį kartą C.van Heerdenas ringe pasirodė kovo 23 d., kai po 6 raundų teisėjų sprendimu nugalėjo Mahonry Montesą, nes dėl atsitiktinio susidūrimo galvomis nebegalėjo tęsti kovos. Su  M.Montesu yra kovojęs ir E.Kavaliauskas. 2017 m. rugsėjį lietuvis nugalėjo M.Montesą techniniu nokautu 7-ajame raunde.

Per paskutinius 3 metus tik du kartus kovojęs C.van Heerdenas yra iškritęs iš visų pagrindinių reitingų. Tuo tarpu E.Kavaliauskas visose keturiose pagrindinėse organizacijose patenka į dešimtukus: WBO reitinge jis yra 1-as, WBA – 4-as, WBC – 6-as, o IBF – 8-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Bebenciukas
2019-05-16 16:05:40
As noreciau, kad man paciulptu merlin monro,bet to niekada nebus,kaip ir sitam veikejui,nes jis greiciausiai apsiuostes ir nesuvokia kad randasi eiles gale..Atsakyti
nera
2019-05-16 14:59:56
nera tolko Egiui kovot su juo tik rizika
Atsakyti
to
2019-05-16 16:14:21
Nemanau ,kad butu kazkokia rizika.. sparingas yra sparingas jei Egis panaudos savo sena taktika baigtusi kaip visada