Frenkie De Jongas | „Twitter“ nuotr.

Frenkie De Jongas | „Twitter“ nuotr.

Aukščiausios Olandijos lygos „Eredivisie“ čempionu tapęs ir nuostabų pasirodymą UEFA Čempionų lygoje kartu su „Ajax“ surengęs Frenkie De Jongas pripažino, jog nesigaili savo priimto sprendimo palikti Amsterdamo ekipą, kuris pasibaigus šiam sezonui prisijungs prie „Barcelonos“.

„Nesigailiu savo sprendimo palikti „Ajax“, tačiau, žinoma, kad gaila. Manau, kad šį sezoną turėjome unikalią komandą. Patyrėme kartu labai daug smagių ir puikių akimirkų. Akivaizdu, jog to pasiilgsiu.

Didžiausias malonumas yra, jog turime labai daug gerų futbolininkų. Dėl šios priežasties puiku yra žaisti. Manau, kad šis žaidimo stilius mums yra tinkamas, tuo labiausiai mėgaujuosi. Pasiilgsiu „Eredivisie“ lygos, čia praleidau puikų laiką, jis nebuvo labai ilgas, tačiau malonus.

Mėgavausi viskuo: pasirodymu taurėje, sezonu „Eredivisie“ lygoje ir, žinoma, surengtu pasirodymu Čempionų lygoje. Visgi labiausiai mėgavausi tuo jausmu, kurį ši komanda turi. Mes esame tiesiog keletas draugų, kurie kartu žaidžia futbolą, tai yra nuostabu.

Žinoma, buvo gėda dėl to, kaip mus iš Čempionų lygos eliminavo „Tottenham“, tačiau šiuo metu dominuoja pasididžiavimo jausmas. Pasiekėme šios lygos pusfinalį ir iškovojome du titulus, todėl galime sakyti, kad šis sezonas buvo labai geras“,- kalbėjo F.De Jongas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų