Dainius Adomaitis Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Dainius Adomaitis Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

 Martino Gebeno tritaškis paskutinėmis rungtynių sekundėmis skriejo pro šalį, o Vilniaus „Rytas“ pirmose „Betsafe-LKL“ ketvirtfinalio rungtynėse namuose 93:91 (22:24, 24:27, 19:18, 28:22) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Arnas Butkevičius, kuris pelnė 26 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Po rungtynių „Ryto“ vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis papasakojo, kodėl A.Butkevičius sužaidė tokias geras rungtynes bei atskleidė akcentuotą dalyką, kurio jo komanda neišpildė.

„Tikėjomės tokių rungtynių, bet norisi pagirti ir „Juventus“, tą laiką, kurie jie turėjo, buvo pasiruošę labai gerai. Turėjo ir naujų dalykų, kuriais mus nubaudė, mes vėlavome gynyboje. Taip pat pataikė sunkių metimų, taip pat ir tuos, kur rizikavome – viską sumetė, betrūko, kad Gebenas paskutinį įmestų... Akcentavome vieną dalyką – jo ir neišpildėme, tai antri šansai. Su jais žaidžiant kitose rungtynėse bus vienas iš pagrindinių dalykų, kuriuos turime akcentuoti. Taip pat ir mūsų individuali gynyba prieš „missmatch“ situacijas, leisdavome jiems naudotis stipriosiomis pusėmis“, – kalbėjo D.Adomaitis.

– DJ Seeley didžiąją rungtynių dalį buvo blankesnis. Kaip vertinate jo sugrįžimą?

– Jis treniravosi, norėjosi žaisti, bet faktas, kad jo žaidybinis ritmas nėra toks, kokio nori tiek jis, tiek mes. Vėliau jis tą ritmą pagavo ir tikėkimės, kad kitose rungtynėse bus toks, kokio iš jo ir tikimės.

– Ką tokio A.Butkevičius šiandien darė, kad surinko tiek taškų?

– Buvo agresyvus ir atakavo situacijose, kurias ir akcentavome. Jo taškai buvo greitame puolime, jis turi tą atletiškumą, gerai valdo kūną ir kamuolį ir gerai išnaudojo tas situacijas.

– Ar netrūko gynėjų indėlio?

– Faktas, kad išmetėme nemažai laisvų metimų, kurių nepataikėme. Mes negalime kalbėti apie puolimą, kai mums įmeta 91 tašką – apie tai reikia kalbėti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Zaliaibalta
2019-05-16 07:37:41
Jis turi buti rinktineje!!
Atsakyti
Gutis
2019-05-16 07:32:40
Eiliniai adomo pezalai. Chujovas jis treneris ir tiek.
Atsakyti