Giorginio Wijnaldumas (kairėje) | Scanpix nuotr.

Giorginio Wijnaldumas (kairėje) | Scanpix nuotr.

Puikų žaidimą šiame sezone demonstruojantis „Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos titulo lenktynėse vos vienu tašku nusileido antrus metus iš eilės čempionais tapusiais „Manchester City“ futbolininkams. Visgi „raudonieji“ turės galimybę reabilituotis UEFA Čempionų lygos finale, kuriame susitiks su Londono „Tottenham“. Gerginio Wijnaldumas pripažino, jog būtų nuostabu sezoną užbaigti Madride iškeliant į viršų iškovotą trofėjų.

„Būtų labai liūdna, jei baigtume sezoną taip ir neiškovoję jokio titulo. Manau, kad šiame sezone nusipelnėme iškovoti titulą. Viso sezono metu išlaikėme pastovumą ir gerai pasirodėme. Dabar mūsų laukia iššūkis jį užbaigti iškovojant trofėjų.

Keletą pastarųjų rungtynių turėjome ne tik laimėti patys, bet ir dairytis, kaip sekasi „Man City“. Jie taip pat iškovojo pergales, todėl yra pakankamai sąžininga, jog jie ir tapo čempionais. Dabar pasirodysime rungtynėse, kurias patys galėsime kontroliuoti, žinome, kad užfiksuoti sėkmingą rezultatą bus sunku",- kalbėjo G.Wijnaldumas.

UEFA Čempionų lygos finalas Madride tarp „Liverpool“ ir „Tottenham“ komandų bus žaidžiamas birželio 1-ąją dieną.

Užsisakykite Telia TV sporto paketą ir Čempionų lygos transliacijas stebėkite tiesiogiai HD raiška  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.