Paulas Pierce'as | Youtube.com nuotr.

Paulas Pierce'as | Youtube.com nuotr.

 Pernai vykęs „UFC 229“ turnyras baigėsi skandalingai, kai Chabibas Nurmagomedovas po pergalės prieš Conorą McGregoro iššoko iš narvo ir atakavo airio bičiulį. Sankcijos rusui galioja iki šiol, jis neteko nemenkos pinigų sumos, o į narvą veikiausiai grįš tik rudenį.

Visgi, aistros virė ne tik tarp abiejų kovotojų stovyklų, bet ir „T-Mobile“ arenos tribūnose. Turnyro pažiūrėti atvykęs legendinis NBA krepšininkas Paulas Pierce‘as įsiuto, kai viena iš arenos darbuotojų pareikalavo parodyti jo turimą bilietą.

Teigiama, kad P.Pierce‘as tada sugriebė moteriai už rankos ir ją pastūmė. Tuomet į įvykio vietą atvyko apsaugos darbuotojas Christopheris Mostello. Jis atsistojo prieš P.Pierce‘ą ir užtvėrė jam kelią. Krepšininkas tuomet rėkė, kad apsaugos darbuotojas „užsikruštų“ ir išvadino jį rasistu.

C.Mostello tikina, kad P.Pierce‘as pakenkė jo reputacijai. Apsaugos darbuotojas jaučiasi patyręs didelę gėdą ir pažeminimą, todėl nusprendė paduoti krepšininką į teismą. Teigiama, kad C.Mostello nori prisiteisti iš P.Pierce‘o kiek daugiau nei 15 tūkst. JAV dolerių. Taip pat jis reikalauja, kad krepšininkas padengtų teismo išlaidas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

er33
2019-05-15 16:37:16
negram viskas seis laikais galima
Atsakyti
white mamba
2019-05-15 13:25:24
chimp outina groidas :D
Atsakyti