Kubratas Pulevas | Scanpix nuotr.

Kubratas Pulevas | Scanpix nuotr.

 Kalifornijos atletikos komisija antradienį rinkosi į specialų posėdį tam, kad išnagrinėtų bulgaro Kubrato Pulevo bučinį į lūpas žurnalistei „Jenny Sushe“ po kovos duotame interviu. Iki šiol K.Pulevo boksininko licencija buvo „įšaldyta“.

Komisijos nariai nusprendė, kad K.Pulevas privalės lankyti susilaikymo nuo seksualinio priekabiavimo kursus. Taip pat bulgarui buvo skirta 2500 JAV dolerių bauda. Komisija pranešė, kad K.Pulevo licencijos galiojimą atnaujins liepos 22-ą dieną, jei šis baigs minėtus kursus ir sumokės baudą. Taip pat bulgaras buvo įspėtas, kad antrą kartą padaręs kažką panašaus, bus suspenduotas iki gyvos galvos Kalifornijos valstijoje.

Priminsime, kad K.Pulevo problemos tuo dar nesibaigs. Jo, kaip boksininko, karjerai grėsmės nebeliko, tačiau „Jenny Sushe“ yra padavusi bulgarą į teismą ir reikalauja jo sumokėti 600 tūkst. JAV dolerių. Tos bylos svarstymas dar tęsiasi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

x
2019-05-15 12:10:20
Kale pinigu uzsimane
Atsakyti