Arjenas Robbenas | Scanpix nuotr.

Arjenas Robbenas | Scanpix nuotr.

Arjenas Robbenas po eilės metų, praleistų Miuncheno „Bayern“ gretose, o šio sezono paliks bavarų klubą, o dabar prisipažino ir tai, jog svarsto galimybę apskritai baigti karjerą.

35-erių futbolininkas Miunchene praleido dešimtmetį ir nors jau kurį laiką žino, kad tikrai neliks „Bayern“ ekipoje, apie savo tolimesnius planus dar nieko nėra paskelbęs.

Tačiau gali nutikti ir taip, jog olandas nesikels į jokią kitą komandą ir tiesiog užbaigs profesionalaus futbolininko karjerą, o tokią galimybę iškėlė ir pats A.Robbenas.

„Vėluoju priimti sprendimą, bet dėl to kalta ir patirta trauma. Norėjau sugrįžti į aikštę ir tuomet galvoti apie savo ateitį. Norėčiau priimti sprendimą per vieną ar dvi savaites, tačiau nieko negaliu pažadėti.

Tai nėra lengvas sprendimas. Viskas turi būti tinkama, ne tik žvelgiant iš futbolininko perspektyvos, bet ir galvojant apie mano šeimą. Lengviausia būtų tiesiog sustoti. Tai irgi yra galimybė, tik nežinau, ar ja pasinaudosiu“, - teigia A.Robbenas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton
Pir 02-24 Liverpool 22 : 00 West Ham United