Vokietijos ledo ritulio rinktinė | Scanpix nuotr.

Antradienį Slovakijoje tęsėsi pasaulio ledo ritulio čempionatas, kuriame trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Vokietijos rinktinė, kuri A grupės rungtynėse 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) nugalėjo Prancūzijos ledo ritulininkus.

Visgi prieš tai vokiečiai taip pat įveikė ne prie favoritų priskiriamas komandas: jie 3:1 palaužė Didžiosios Britanijos ekipą ir 2:1 nugalėjo Daniją.

Tuo tarpu prancūzai 4:5 buvo pralaimėję danams ir 1:7 nusileido Jungtinių Amerikos Valstijų komandai.

Vokietijos ekipą šiose rungtynėse į priekį išvedė Moritzas Seideris (17:07), tačiau antrojo kėlinio pradžioje Prancūzijos komandos kapitonas Damienas Fleury (24:10) rezultatą išlygino.

Visgi vokiečiai sėkmingai sužaidė antrojo kėlinio pabaigą ir po Matthiaso Plachtos (33:55) bei Leono Draisaitlo (37:54) įvarčių išsiveržė į priekį 3:1.

Galutinį tašką rungtynėse padėjo Korbinianas Holzeris (59:02), rungtynių pabaigoje pelnęs ketvirtąjį Vokietijos rinktinės įvartį.

Kitose rungtynėse sudėtingą pergalę iškovojo Šveicarijos rinktinė, kuri 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) nugalėjo Austrijos ledo ritulininkus.

Austrams tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas: prieš tai jie 2:5 pralaimėjo latviams bei 0:5 neatsilaikė prieš rusus. Tuo tarpu šveicarai 9:0 sutriuškino italus bei 3:1 įveikė latvius.

Pirmą įvartį šveicarams pirmojo kėlinio pabaigoje įmušė Kevinas Fiala (19:27), o skirtumą iki dviejų padidino Romanas Josi (53:02). Rungtynėms artėjant į pabaigą prireikė priverstinės pertraukėlės, kai dužo vienas iš borto stiklų. Sutvarkius šį nesklandumą netrukus įvartį įmušė ir Philippas Kuraševas (58:34) bei Svenas Andrighetto (59:47).