Tony Fergusonas prieš Anthony Pettį | Scanpix nuotr.

Tony Fergusonas prieš Anthony Pettį | Scanpix nuotr.

  Po dviejų kovų su Conoru McGregoru į užribį pasitraukęs 34-erių metų Nate‘as Diazas turėjo sugrįžti Niujorke vykusiame „UFC 230“ turnyre, tačiau traumą patyrus Dustinui Poirier, N.Diazo sugrįžimas vėl buvo nukeltas.

Prieš keletą dienų pranešta, kad derybos tarp N.Diazo ir Anthony Pettiso artėja prie pabaigos ir ši kova turėtų įvykti Anaheime rugpjūčio 17-ą dieną vyksiančiame „UFC 241“ turnyre, kurio pagrindinėje dvikovoje dėl sunkiasvorių čempiono titulo susikaus Danielis Cormier ir Stipe‘as Miočičius. Jų dvikova planuojama pusvidutinio svorio kategorijoje (iki 170 svarų).

„Man buvo siūlomi garsūs vardai. Dana man siūlė rugpjūtį susikauti su McGregoru, bet iš to nieko neišėjo. Aš toliau treniravausi, laukiau kovos ir tada jie man pasiūlė Diazą. Tai buvo tobula. Mieliau kovosiu Diazu, nei su McGregoru. Mes su Diazu nemėgstame vienas kito jau seniai. Dar kai buvau čempionas jaučiau didelę priešpriešą iš jo. Norėjau išsiaiškinti su juo santykius narve, bet jis gavo dvi kovas su McGregoru ir tada dingo“, - aiškino A.Pettis.

Amerikietis taip pat pridėjo, kad yra nusiteikęs sužeisti N.Diazą narve: „Dirbsiu toliau, o rimtą treniruočių stovyklą pradėsiu kitą savaitę. Nekantrauju imtis darbo. Negaliu sulaukti galimybės jį sužeisti. Man ši kova svarbi asmeniškai. Nesu tas, kuris įprastai veltųsi į asmeninius konfliktus, tiesiog Diazas yra tas vienas vyrukas, kurio aš tikrai labai nemėgstu.“

N.Diazas (19-11) nesikovė nuo 2016 metų rugpjūčio, kai po penkių raundų kovos pralaimėjo C.McGregorui.

Buvęs lengvo svorio kategorijos čempionas A.Pettis (22-8) neseniai iškovojo skambiausią karjeros pergalę pusvidutinio svorio kategorijos kovoje, kai nokautu nugalėjo Stepheną Thompsoną

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.