Teodora Andrejeva ir „Jenny Sushe“ | Instagram.com nuotr

Teodora Andrejeva ir „Jenny Sushe“ | Instagram.com nuotr

 Boksininko Kubrato Pulevo ir žurnalistės „Jenny Sushe“ skandalingoje bučinio istorijoje atėjo vienas iš svarbiausių dienų. Kalifornijos atletikos komisija šiandien (antradienį) rinksis į specialų posėdį ir nagrinės šį skandalą.

K.Pulevo boksininko licencija šiuo metu yra „įšaldyta“, o Kalifornijos atletikos komisija nuspręs, ar bulgaras galės atnaujinti savo karjerą, ar sulauks suspendavimo. Beje, šiuo sprendimu visa istorija dar tikrai nesibaigs. „Jenny Sushe“ kreipėsi ir į teismą, reikalaudama K.Pulevo sumokėti jai 600 tūkst. JAV dolerių. Žurnalistė tikina, kad 300 tūkst. JAV dolerių jai reikalingi, norint padengti teismo išlaidas, o likę 300 tūkst. JAV dolerių – atlyginti moralinę žalą. K.Pulevas už pergalę prieš Bogdaną Dinu gavo tik 250 tūkst. JAV dolerių, taigi honoraro jam net neužtektų, norint sumokėti žurnalistės prašomą sumą.

K.Pulevo mergina Teodora Andrejeva niršta dėl tokio žurnalistės elgesio: „Boksas yra jo pragyvenimo šaltinis, o tokios sankcijos žlugdo jo karjerą. Jis yra šio bučinio auka. Žurnalistė pati turėtų būti nubausta dėl to, kad pakenkė Kubrato reputacijai. Ji metė rimtus kaltinimus ir tai mane šokiravo. Aš gerai pažįstu Kubratą. Jis turi gerą humoro jausmą ir tas bučinys gavo kaip pokštas. Ji po to bučinio išsišiepė iki ausų. Visas pasaulis matė, kad jai tai patiko. Susidaro įspūdis, kad po to bučinio kažkas iš pašalinių žmonių nusprendė duoti savo patarimą žurnalistei ir ši bando pasinaudoti situacija, o Kubratas yra viso šio skandalo auka. Esu įskaudinta ir nuliūdinta. Negaliu patikėti, kad pasaulyje gali būti tokių blogų žmonių.“

T.Andrejeva Bulgarijoje geriau žinoma slapyvardžiu „Andrea“. Ji yra labai populiari atlikėja savo šalyje, o vienas iš jos vaizdo klipų turi net 44 mln. peržiūrų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų