Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Rio de Žaneirą (Brazilija) drebino mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 237“. Turnyrą vainikavo titulinė kova dėl UFC minimalaus svorio kategorijos moterų pasaulio čempionės diržo. Savo trofėjų priešiškoje teritorijoje gynė 26-erių metų lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas (8-4). Po daugiau nei metų pertraukos į narvą grįžusi sportininkė susitiko su 27-erių metų brazile Jessica Andrade (20-6).

R.Namajunas dominavo pusantro raundo, bet tuomet buvo numesta varžovės galva žemyn ir pralaimėjo techniniu nokautu. J.Andrade bandė pervesti kovą į parterį. R.Namajunas, kaip jau tapo įprasta, stengėsi sugriebti varžovei už rankos, prieš jai tą padarant. Brazilė nesunkiai pakėlė čempionę į orą ir tuomet metė ją žemyn. R.Namajunas leidosi galva į ringo grindinį ir nebepakilo tęsti kovos.

R.Namajunas po kovos kalbėjo apie tai, kad jos karjera gali būti baigta. J.Andrade į spaudos konferenciją atėjo dar negirdėjusi tų žodžių, tad patikino, jog būtų nieko prieš antrą kartą susikauti su lietuvių kilmės sportininke.

„UFC jai duos revanšą ir aš jį priimsiu. Norint įrodyti, kad tikrai esi stipresnė, turi nugalėti ir antrą kartą. Turėsiu skirti didesnį dėmesį judėjimui po narvą, nes Rose rankų greitis buvo labai didelis. Planas buvo nuvarginti ją pirmajame raunde. Jau nuo antrojo raundo pastebėjau, kad jos greitis ėmė kristi. Ant ringo grindinio ji krito kaip plunksna. Manau, kad trečiame ar ketvirtame raunde kažkas būtų nutikę. Planas buvo toks“, - aiškino J.Andrade.

Brazilė pridėjo, kad pirmojo raundo pradžią ją kiek išmušė iš vėžių: „Jau pirmajame raunde ji prakirto man antakį. Negalėjau gerai matyti kaire akimi. Stengiausi save raminti ir laikytis kovos plano. Per pertraukėlę treneris pasakė toliau laikytis savo strategijos ir atakuoti Rose kojų spyriais. Prispaudžiau ją prie narvo, treneris sakė atakuoti toliau. Negaliu patikėti, kad sugebėjau ją taip numesti.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.