Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

Jessica Andrade prieš Rose Namajunas | Scanpix nuotr.

  Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku Rio de Žaneirą (Brazilija) drebino mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 237“. Turnyrą vainikavo titulinė kova dėl UFC minimalaus svorio kategorijos moterų pasaulio čempionės diržo. Savo trofėjų priešiškoje teritorijoje gynė 26-erių metų lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas (8-4). Po daugiau nei metų pertraukos į narvą grįžusi sportininkė susitiko su 27-erių metų brazile Jessica Andrade (20-6).

R.Namajunas dominavo pusantro raundo, bet tuomet buvo numesta varžovės galva žemyn ir pralaimėjo techniniu nokautu. J.Andrade bandė pervesti kovą į parterį. R.Namajunas, kaip jau tapo įprasta, stengėsi sugriebti varžovei už rankos, prieš jai tą padarant. Brazilė nesunkiai pakėlė čempionę į orą ir tuomet metė ją žemyn. R.Namajunas leidosi galva į ringo grindinį ir nebepakilo tęsti kovos.

R.Namajunas po kovos užsiminė, kad šis sportas jai nebeteikia tiek džiaugsmo kiek anksčiau. Lietuvių kilmės kovotoja neatmetė galimybės baigti karjerą ir daugiau niekada nežengti į narvą.

ESPN žurnalistas Brettas Okamoto po R.Namajunas pralaimėjimo atskleidė, kad kalbėjosi su sportininke praėjusią savaitę Denveryje (JAV). Ten čempionė atskleidė labai žemišką savo svajonę. Anot B.Okamoto, R.Namajunas trokšta susitaupyti užtektinai pinigų, kad galėtų nusipirkti fermą ir ten ramiai gyventi. B.Okamoto teigimu, tai tik įrodo, kad R.Namajunas neplanuoja ilgai užsibūti koviniame sporte.

Pati kovotoja po nesėkmės patalpino vieną nuotrauką „instagram“ tinkle. Ji padėkojo Brazilijai ir leido suprasti, kad AC/DC hitas „Thunderstruck“ jai nepatiko kaip įžengimo į narvą daina.

„Tai paskutinis kartas, kai leidau Dana White‘ui parinkti man dainą. Ačiū, Brazilija. Niekada nepamiršiu šios patirties“, - rašė R.Namajunas.

ESPN spėja, kad jei R.Namajunas pratęs karjerą, jos kita varžove galėtų būti Carla Esparza. Jos kovėsi 2014 m. dėl naujai sukurtos UFC minimalaus svorio kategorijos pasaulio čempionės diržo. C.Esparza tada laimėjo ir tapo pasaulio čempione, bet vėliau ją greitai sustabdė lenkė Joanna Jedrzejczyk.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.