Arminas Jasikonis | Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing nuotr.

Arminas Jasikonis | Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing nuotr.

 Italijoje sekmadienį baigėsi penktasis pasaulio motokroso čempionato etapas, kurio stipriausioje – „MXGP“ – klasėje startavo lietuvis Arminas Jasikonis su „Husqvarna“ motociklu.

Pirmosios lenktynės lietuviui buvo labai sėkmingos. Jis finišavo trečias ir pasiekė sezono rekordą. A.Jasikonis kiek daugiau nei 21 sek. pralaimėjo etapo nugalėtojui italui Antonio Cairoli („KTM“) ir daugiau nei 11 sek. atsiliko nuo komandos draugo latvio Paulio Jonaso, kuriam savaitgalis Italijoje buvo geriausias šiame sezone.

Antrosios lenktynės A.Jasikoniui buvo prastesnės – lietuvis finišavo tik 15-as ir atsiliko beveik visu ratu. Vėl nugalėjo A.Cairoli, antras buvo olandas Brianas Bogersas („Honda“), o trečias – P.Jonasas.

A.Jasikonis su 146 tšk. bendroje pasaulio čempionato įskaitoje užima 4-ą vietą. Jį lenkia A.Cairoli (241), slovėnas Timas Gajseris („Honda“, 201) ir prancūzas Gautier Paulinas („Yamaha“, 175).

Šeštasis pasaulio čempionato etapas gegužės 19-ą dieną vyks Portugalijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.