Andersonas Silva | „Stop“ kadras

Andersonas Silva | „Stop“ kadras

 Brazilijos MMA legendai Andersonui Silvai neseniai suėjo jau 44-eri metai, bet jis nesiruošia sustoti. Anot brazilo agento, A.Silva ne tik ruošiasi išpildyti dabartinio kontrakto su UFC sąlygas, tačiau galvoja ir apie kontrakto pratęsimą.

„Apie karjeros pabaigą nėra net kalbų. Andersonas dar turi daug „parako“. Jo, kaip kovotojo, IQ yra labai aukštas. Jis žino, kaip kovoti, ir žino, kaip treniruotis. Amžius tėra tik skaičius. Andersonas niekada nevartojo narkotikų ir alkoholio. Jis yra visiškai sveikas vyras. Manau, kad dabar jis geriausios formos per karjerą“, - sakė A.Silvos vadybininkas Jorge Guimaraesas.

Pats A.Silva žurnalistams apie ateitį koviniame sporte kalbėjo nenoriai, tik reikalavo kovos su Conoru McGregoru. Tuo tarpu J.Guimaraesas patikino, kad jo klientas ruošiasi pratęsti kontraktą su UFC.

„Kontraktas tikrai bus pratęstas. Apie tai jau kalbėjomės su UFC prezidentu Dana White‘u ir jį tokia galimybė sudomino. Jūs tik pažiūrėkite, kokį ažiotažą sukėlė Andersonas šią savaitę Brazilijoje. UFC mato, kad jo populiarumas nemažėja. Ateityje laukia dar daugiau gerų dalykų“, - užbaigė J.Guimaraesas.

A.Silva per karjerą MMA iškovojo 34 pergalės, patyrė 9 pralaimėjimus, o jo kovos su Nicku Diazu rezultatas buvo anuliuotas dėl to, kad brazilas vartojo dopingą. A.Silva 2006 m. spalį tapo UFC vidutinio svorio kategorijos čempionu ir juo išbuvo net iki 2013 m. liepos. Brazilas UFC iškovojo 16 pergalių iš eilės ir pagerino visų laikų rekordą.

„UFC 237“ turnyre A.Silva kausis su 35-erių metų amerikiečiu Jaredu Cannonier (11-4).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Aa
2019-05-12 10:53:50
Svarus kaip kudykis nei alkoholio nei narkotiku , tik dopingo kartais ikala :D
Atsakyti