Joanna Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

Joanna Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Rio de Žaneirą (Brazilija) drebins mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 237“. Ten išvysime tokias Brazilijos legendas kaip Jose Aldo ir Andersonas Silva, o vakarą vainikuos titulinė kova dėl UFC minimalaus svorio kategorijos moterų pasaulio čempionės diržo. Savo trofėjų priešiškoje teritorijoje gins 26-erių metų lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas. Po daugiau nei metų pertraukos į narvą grįžtanti sportininkė susitiks su 27-erių metų brazile Jessica Andrade.

Tiek R.Namajunas, tiek J.Andrade turi patirties kovose su ilgamete čempione Joanna Jedrzejczyk. J.Andrade prieš lenkę pralaimėjo teisėjų sprendimu, o R.Namajunas nugalėjo J.Jedrzejczyk du kartus paeiliui: sykį techninių nokautu ir sykį – teisėjų sprendimu. Pati lenkė R.Namajunas ir J.Andrade galimybes vertina vienodai.

„Žinau, kokia gera ir stipri atletė yra Jessica Andrade. Ji laimėjo keletą kovų iš eilės ir yra „ant bangos“. Manau, kad ji yra „išalkusi“ titulų. Jai nepavyko to padaryti kovoje prieš mane ir ši kova gali būti viena paskutinių jos karjeros galimybių. Kita vertus, aš žinau, kokia protinga kovotoja yra Rose Namajunas. Žinau, kaip ji gerai dirba kojomis, kaip gerai kovoja iš distancijos. Jei ji laikysis kovos plano ir tinkamai naudos savo turimus ginklus, tuomet ji laimės. Visgi, aš nenoriu prognozuoti šios kovos baigties. Aš vertinu abiejų kovotojų galimybes vienodai – 50 prieš 50. Yra gerų kovų, yra blogų kovų, o ši kova tikrai bus ypatinga. Negaliu jos sulaukti“, - teigė J.Jedrzejczyk.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

VAU
2019-05-11 14:48:38
lenke proto igavo,nors karta protingai pasisake
Atsakyti