„Žmogaus voro“ įsiveržimas Filipinų lygos finale | „Stop“ kadras

„Žmogaus voro“ įsiveržimas Filipinų lygos finale | „Stop“ kadras

 Penktadienį Filipinų lygos penktose finalo rungtynėse įvyko išskirtinis epizodas: „Žmogaus voro“ kostiumu persirengęs sirgalius įsiveržė į aikštę žaidimo metu, siuntė specialią žinutę ir pavojingai trenkėsi į vieną iš žaidėjų.

Sirgalius į aikštę įsiveržė likus žaisti 3 min. 6 sek. iki rungtynių pabaigos bei trenkėsi į „San Miguel“ komandos žvaigždę June‘ą Marą Fajardo.

Bėgdamas iš aikštės „Žmogus voras“ dar trenkėsi į kelis žaidėjus, kol galiausiai buvo suimtas apsaugos.

Iš pradžių „Žmogus voras“ atsisakė įvardinti savo asmenybę, o internete plito jo nuotraukos, prie kurių buvo klausiama – „Kas šis žmogus?“.

Kaip vėliau teigė identifikuotas 31-erių Paolo G. Felizarta, jis dėl kaukės nematė žaidėjų. Sirgalius laikė lapus, kuriuose buvo parašyta „meilė balsavimui“ ir „mūsų ateitis yra mūsų rankose“.

„Aš tik norėjau nusiųsti žinutę dėl rinkimų. Tik noriu, kad vieni kitus mylėtų. Mano žinutė yra meilė, tai kodėl aš būčiau norėjęs kažką sužeisti? Fajardo buvo vienas iš tų, kuris į mane atsitrenkė“.

Skelbiama, kad J.Fajardo susižeidė žandikaulį bei ragino daugiau sirgalių taip nesielgti.

„Galbūt jis norėjo būti pastebėtas, bet tam pasirinko netinkamą kelią. Tikiuosi jam viskas bus gerai, galbūt jis to nenorėjo. Bet sirgaliai – nekopijuokite jo. Tikiuosi, kad daugiau taip neatsitiks, nes tai tikrai yra pavojinga“, – kalbėjo J.Fajardo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.