Jessica Andrade ir Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

Jessica Andrade ir Rose Namajunas | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Lietuvos laiku Rio de Žaneirą (Brazilija) drebins mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 237“. Ten išvysime tokias Brazilijos legendas kaip Jose Aldo ir Andersonas Silva, o vakarą vainikuos titulinė kova dėl UFC minimalaus svorio kategorijos moterų pasaulio čempionės diržo. Savo trofėjų priešiškoje teritorijoje gins 26-erių metų lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas. Po daugiau nei metų pertraukos į narvą grįžtanti sportininkė susitiks su 27-erių metų brazile Jessica Andrade.

Ankstyvą penktadienio rytą vyko oficialūs „UFC 237“ kovotojų svėrimai. Jie prasidėjo 15 val. Lietuvos laiku (9 val. vietos laiku). Tiek R.Namajunas, tiek J.Andrade susitvarkė su užduotimi ir neviršijo 115 svarų ribos (52,16 kg). Abiejų kovotojų svoris buvo identiškas – po 114,5 svaro (51,94 kg).

Tiesa, R.Namajunas iš pažiūros svorį numetė kiek lengviau. J.Andradei prieš svėrimus dar prireikė pagalbos, kad ši galėtų išsirengti nuogai ir tada pasisverti. Verta pažymėti tai, kad J.Andrade iki 2016 m. kaudavosi kur kas sunkesnėje – 135 svarų (61,24 kg) – kategorijoje.

Patvirtintos ir kitos dvi ypač laukiamos kovos. J.Aldo (146 svarai) susikaus su Alexanderiu Volkanovskiu (145,5), o A.Silvos (185) varžovu bus Jaredas Cannonier (184,5).

Svėrimų transliacija:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.