Rose Namajunas ir Jessica Andrade | Youtube.com nuotr.

Rose Namajunas ir Jessica Andrade | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą šio sekmadienio rytą Rio de Žaneirą (Brazilija) drebins mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 237“. Ten išvysime tokias Brazilijos legendas kaip Jose Aldo ir Andersonas Silva, o vakarą vainikuos titulinė kova dėl UFC minimalaus svorio kategorijos moterų pasaulio čempionės diržo.

Savo trofėjų priešiškoje teritorijoje gins 26-erių metų lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas. Po daugiau nei metų pertraukos į narvą grįžtanti sportininkė susitiks su 27-erių metų brazile Jessica Andrade. Brazilė prieš kovą patikino, kad atidžiai analizavo R.Namajunas kovos stilių ir su savo treneriais paruošė optimalų kovos planą.

„Apie plano išpildymą galima kalbėti tol, kol oponentė tau vožia į veidą. Aš treniruotėse didelį dėmesį skyriau kojų darbui, smūgių tikslumui ir pasilenkimams, norint išvengti varžovės atakų, todėl manau, kad galiu rimtai pasipriešinti Rose. Aš ne ta pati Jessica, kuri kovėsi su Joanna. Sutinku, kad Rose juda geriau už mane ir sėkmingiau išnaudoja visą narvo plotą, bet jei aš ją pagausiu, man užteks vieno gero smūgio. Mūsų smūgių jėga skiriasi ir manau, kad tai gali pakreipti svarstykles į mano pusę“, - teigė J.Andrade.

Brazilė mato ne vieną R.Namajunas silpnybę: „Rose yra gerokai lėtesnė už Joanną. Mačiau keletą paskutinių Rose kovų, kur puikiai matėsi, kaip ji praranda energiją nuo 4-ojo raundo. Ji net ir pavargusi gali pataikyti į varžovę, bet tai daro kur kas lėčiau nei iki tol. Joanna, priešingai, po 3-iojo raundo kaip tik didina kovos tempą. Kovoje prieš Joanną negalėjau jos spausti narvo kampe, nes koviausi būdama traumuota. Dabar aš esu pasiruošusi kovai 100 procentų. Nemanau, kad Rose po mano spaudimo išstovės ant kojų ir sugrįš į kovą. Manau, kad galiu ją nokautuoti arba atlikti skausmingą veiksmą po 2-3 raundų. Jei aš sėkmingai panaudosiu savo kozirius, tuomet Rose turės rimtų problemų.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.