Jessica Andrade ir Fernanda Gomes | Instagram.com nuotr

Jessica Andrade ir Fernanda Gomes | Instagram.com nuotr

Ankstyvą šio sekmadienio rytą Rio de Žaneirą (Brazilija) drebins mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 237“. Ten išvysime tokias Brazilijos legendas kaip Jose Aldo ir Andersonas Silva, o vakarą vainikuos titulinė kova dėl UFC minimalaus svorio kategorijos moterų pasaulio čempionės diržo.

Savo trofėjų priešiškoje teritorijoje gins 26-erių metų lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas. Po daugiau nei metų pertraukos į narvą grįžtanti sportininkė susitiks su 27-erių metų brazile Jessica Andrade. Prieš kovą J.Andrade patikino, kad jos tikslas yra nokautuoti čempionę.

„Rose nuo 2016 m. gerokai patobulėjo. Pagerėjo tiek jos kova stovėsenoje, tiek kova parteryje, todėl ji dabar ir džiaugiasi trijų pergalių serija. Nėra jokių abejonių, kad ji tobulės ir toliau. Ji visiems įrodė, kodėl yra čempionė. Ji nugalėjo Joanną Jedrzejczyk ir vėliau tai padarė dar kartą, kad visi suprastų, jog pirma pergalė nebuvo atsitiktinumas. Žinau, kad manęs laukia rimtas iššūkis. Rose yra labai greita ir universali. Mūsų tikslas yra neleisti jai primesti savo kovos stiliaus ir nesuteikti jai erdvės. Artimoje distancijoje ji nėra tokia pavojinga smūgiuotoja. Sumažinus distanciją, tikslas bus ją nokautuoti“, - teigė J.Andrade.

Brazilė taip pat įvertino ir savo pačios tobulėjimą: „Yra labai didelis skirtumas tarp manęs, kaip 135 svarų kategorijos kovotojos, ir manęs, kaip 115 svarų kategorijos kovotojos. Kiekvienoje kovoje įrodau, kad patobulėjau vis kitoje srityje. Praeita kova baigėsi švariu nokautu – tokių dalykų minimalaus svorio kategorijoje paprastai nepamatysi. Mano komanda atlieka puikų darbą, kurio rezultatus mato visi. Minimalaus svorio kategorija man yra optimali. Šiek tiek nerimavau prieš pereidama į šią kategoriją, bet viskas kol kas klostosi puikiai. Prieš kovą su Rose pamatysite dar geresnę mano pačios versiją. Šį kartą didelį dėmesį skyriau savo kojų darbui, nes jo man ir pritrūko kovoje su Joanna. Tai daugiau nepasikartos. Kova su Rose bus puiki.“

J.Andrade visai neseniai susituokė su ilgamete savo širdies drauge Fernanda Gomes. Žurnalistai paprašė kovotojos prisiminti šią svarbią gyvenimo dieną.

„Tai buvo puikus mano gyvenimo momentas. Su Fernanda jau buvome susituokusius anksčiau, bet tuo metu viešėjome Las Vegase ir nusprendėme, kad galime sudalyvauti ir religinėje santuokos ceremonijoje. Esu labai laiminga. Mūsų meilė viena kitai nepasikeitė nuo to, ar mes susituokusios, ar ne. Tai buvo tiesiog proga atnaujinti įžadus viena kitai ir prisiminti, kaip stipriai mylime viena kitą“, - užbaigė J.Andrade.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

x
2019-05-10 20:47:03
Kazko vyra daugiau primena tas samiecas
Atsakyti
Tomas
2019-05-09 19:57:43
Ishkrypėlių visur pilna
Atsakyti
wtf
2019-05-09 19:56:40
rose nukals sita lesbę
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-21 Crystal Palace 21 : 30 Southampton
Ant 01-21 AFC Bournemouth 21 : 30 Brighton & Hov…
Ant 01-21 Sheffield United 21 : 30 Manchester City
Ant 01-21 Aston Villa 21 : 30 Watford
Ant 01-21 Everton 21 : 30 Newcastle United
Ant 01-21 Chelsea 22 : 15 Arsenal
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley