Antonio Conte | Scanpix nuotr.

Antonio Conte | Scanpix nuotr.

Šiuo metu jokio klubo netreniruojantis Antonio Conte gali ilgai be darbo nesėdėti. „Sky Sports“ praneša, kad italas beveik pasiekė susitarimą su Milano „Inter“.

Praėjusio sezono pabaigoje iš Londono „Chelsea“ atleistas A.Conte iki šiol netreniravo jokios komandos ir vietoje futbolo gyveno skolų išmušinėjimo ritmu.

Šiuo metu jis ir „Chelsea“ savo nesutarimus sprendžia Anglijos „Premier“ lygos arbitražo teisme, kur strategas bando prisiteisti jam priklausančią 9 mln. svarų sterlingų kompensaciją dėl anksčiau laiko nutraukto kontrakto.

Dėl to A.Conte greičiausiai ir vengia treniruoti kitą klubą, kol oficialiai nebus pasibaigęs visas trijų metų kontraktas su „Chelsea“, tad jeigu jis nori teisiškai išsireikalauti kompensacijos, negali treniruoti kito klubo iki šių metų birželio 30 dienos.

„Sky Sports“ teigia, kad pasibaigus šiam terminui turėtų būti oficialiai paskelbta apie A.Conte bendradarbiavimą su „Inter“ ekipa, kuri planuoja po šio sezono atsisveikinti su dabartiniu treneriu Luciano Spalletti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.