Michaelis Schumacheris | AP/Scanpix nuotr.

Michaelis Schumacheris | AP/Scanpix nuotr.

Michaelis Schumacheris teigia, kad jis mėgaujasi labai artima ir konkurencinga „Formulės 1“ rikiuote, nepaisant to, kad greičiausiųjų komandų atstovai lenktynių savaitgalio metu gali prarasti labai daug pozicijų dėl mažiausios klaidos.

Pirmosios čempionato lenktynės pateikė daugybę netikėtumų, kai mažesnių komandų atstovai lenktynėse neretai aplenkdavo favoritėmis laikytų komandų lenktynininkus. M.Schumacheris teigia, kad tai yra gerai „Formulei 1“.

„Manau, kad tai yra labai įdomu. Jei visko nevykdysi gerai, gali atsidurti už kitų sportininkų. Tai gali šiek tiek nervinti didesnių komandų atstovus“, - teigė M.Schumacheris.

„Tačiau dėl to viskas tik įdomiau. Pasidaro juokinga, kai pažiūrime į lenktynes Šanchajuje, kuriose važiavome rikiuotės priekyje, ir į lenktynes Malaizijoje, kuriose turėjome problemų su padangomis.“

„Mažiausia detalė gali lemti, kad lenktynėse finišuosi pirmas arba dešimtas. Pažiūrėkite į Sebastianą Vettelį. Jis Kinijos GP kvalifikacijoje nepateko į trečiąją kvalifikacijos dalį. Tačiau mes turime su tuo susitaikyti.“

M.Schumacheris teigia, kad dėl tokios artimos rikiuotės komandai padidėjo spaudimas pasiekti gerų rezultatų, tačiau vokietis tikina, kad ekipai nebus lengva gerų rezultatų pasiekti kiekvienose lenktynėse.

„Viskas yra labai artima. Įsivaizduokime, kad lenktynės yra tūkstančio detalių delionė, ir komanda ją turi sudėlioti kaip įmanoma geriau.“

„Įmanoma sudėlioti šią delionę, tačiau kartais to padaryti nepavyksta. Tai priklauso nuo skirtingų trasų charakteristikų. Bahreinas labai skiriasi nuo Kinijos. Kaip ir tikėjomės, čia labai karšta, tačiau nežinome, kokią įtaką karštis turės komandų rikiuotei“, - pridūrė M.Schumacheris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.