Rose Namajunas namai | Youtube.com nuotr.

Rose Namajunas namai | Youtube.com nuotr.

   Ankstyvą šio sekmadienio rytą Rio de Žaneirą (Brazilija) drebins mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 237“. Ten išvysime tokias Brazilijos legendas kaip Jose Aldo ir Andersonas Silva, o vakarą vainikuos titulinė kova dėl UFC minimalaus svorio kategorijos moterų pasaulio čempionės diržo. Savo trofėjų priešiškoje teritorijoje gins 26-erių metų lietuvių kilmės kovotoja Rose Namajunas. Po daugiau nei metų pertraukos į narvą grįžtanti sportininkė susitiks su 27-erių metų brazile Jessica Andrade.

Tai bus pirmas kartas R.Namajunas karjeroje, kai ji kovos už Jungtinių Amerikos Valstijų ribų ir dabar ji turės gana nelengvą užduotį: nepaisant to, kad yra čempionė, tačiau nėra laikoma ryškia favorite, nes savo diržą turės ginti varžovės teritorijoje.

Vis labiau artėjant turnyrui UFC pratęsė savo tradiciją ir pristatė „UFC 237 Embedded“ ciklo laidą, skirtą iš arčiau pažvelgti į ryškiausių „UFC 237“ turnyro žvaigždžių pasiruošimą turnyrui ir asmeninį gyvenimą.

Nemažai dėmesio pirmoje laidoje teko ir čempionei R.Namajunas. Ji parodė, kaip sekasi auginti pomidorus ir, kaip įprasta, pademonstravo sugebėjimus groti pianinu. Čempionė taip pat prisiminė, kad yra pirmoji nuo Rondos Rousey laikų, kuri išvyksta ginti diržo į priešišką teritoriją – Braziliją. Nepaisant to, R.Namajunas prieš kovą išlieka pozityvi ir tikina, kad į Braziliją atvyks atvira širdimi.

Beje, pirmoje laidoje matyti, jog R.Namajunas namuose yra ir lietuviškos simbolikos su užrašu Lietuva.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool