Ikeras Casillas | Scanpix nuotr.

Ikeras Casillas | Scanpix nuotr.

Pirmadienį iš ligoninės išleistas„Porto“ vartininkas Ikeras Casillas patvirtino, kad dar nežino, kas jo laukia ateityje po patirto širdies smūgio.

Legendinis Madrido „Real“ futbolininkas praėjusios savaitės viduryje neužbaigė rytinės komandos treniruotės ir dėl patirto širdies smūgio buvo skubiai išgabentas į ligoninę.

Joje jam buvo atlikta smulki širdies operacija, o iki šiol buvo stebima jo būklė, nors ji ir buvo stabili. Savaitgalį I.Casillaso žmona patvirtino, kad vartininkas pirmadienį bus išleistas į namus.

„Prieš kelias dienas patyriau labai sudėtingą situaciją, kuri gali nutikti bet kam kažkuriame gyvenimo etape. Laimei, man viskas gerai. Esu labai dėkingas, kadangi jaučiu, kad man labai pasisekė. Noriu padėkoti visiems, kurie dėl manęs taip jaudinosi, pajaučiau labai daug meilės. Iš šios situacijos galiu išeiti tik su šypsena.

Noriu padėkoti visiems, kurie man padėjo ir užtikrino, kad šis širdies smūgis nebūtų labai žalingas. „Porto“ ekipos medikai reagavo akimirksniu. Noriu padėkoti ir už palaikymo bei meilės žinutes. 

Manimi labai geria rūpinosi ligoninėje. Dabar jaučiuosi daug geriau, bet dabar reikės ilsėtis kelias savaites, o gal ir kelis mėnesius. Vis dar nežinau. Man dabar svarbiausia būti čia.

Nežinau, ką man ateitis yra paruošusi, bet džiaugiuosi, kad tiesiog esu čia, kad galiu kalbėti ir perteikti tai, ką jaučiu. Ačiū visiems ir greitai pasimatysime“, - iš ligoninės išleistas sakė I.Casillas.

Šių metų kovą I.Casillas pratęsė savo kontraktą su „Porto“ iki 2020 metų vasaros su galimybe jį prailginti dar vieneriems metams.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų