„Manchester City“
66 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Man United“
IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionatas | Organizatorių nuotr.

IFBB Europos kultūrizmo ir fitneso čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Gegužės 1-6 d. Santa Susanoje, Ispanijoje vyko IFBB Europos čempionatas, kuriame dalyvavo 20 Lietuvos atstovų. Lietuviai iškovojo 2 aukso, 4 sidabro ir 3 bronzos medalius. Komandinėje fitneso kategorijų įskaitoje Lietuva buvo 4, jaunimo – 5, o kultūrizmo – 11 iš 41 valstybės.

Aukso medalius iškovojo Lina Kudrickė (bikini -169 cm, Šiaulų „Fit House“) ir Laura Stalinkevičiūtė (jaunimo bikini iki 20 m., Marijampolės „Tauras“), kuri taip pat laimėjo sidabro medalį moterų bikini -162 cm kategorijoje.

Sidabro medaliais pasipuošė Justė Tamašauskaitė (bikini -172 cm, Šiaulių „Fortūna“), Deividas Gužys (vyrų klasikinė figūra -175 cm, „Tauras“) ir Skaistė Daniulevičiūtė (jaunimo bikini iki 23 m, ūgio kategorija -160 cm, Vilniaus „Dubinas team“), kuri laimėjo bronzos medalį ir moterų bikini -160 cm kategorijoje.

Bronzą laimėjo Audrius Petrėnas (klasikinis kultūrizmas +180 cm, Šiaulių „Sporto kodas“) ir Tadas Čeponis (jaunimo klasikinis kultūrizmas, „Tauras“).

Per žingsnį nuo medalininkų liko Justas Poliakus (kultūrizmas -85 kg, „Fortūna“) ir Vilius Petrik (jaunimo kultūrizmas, „Tauras“), kurie buvo ketvirti.

Į finalininkų gretas pateko ir šeštas vietas užėmė Indrė Bagdonė (kūno fitnesas +168 cm), Simonas Pužas (vyrų figūra -182 cm, abu – „Tauras“) ir Vytautas Elmonas („Games“ klasikinis kultūrizmas iki 175 cm, „Dubinas team“).

Per žingsnį nuo finalo liko ir septintas vietas užėmė Evelina Žiogienė (moterų figūra -163 cm) ir Asta Kaukaitė (bikini +172 cm, abi – „Tauras“). Aštuntas buvo Darius Janušauskas (kultūrizmas +100 kg, Kauno „City gym“), devintas – Giorgi Mačavariani (kultūrizmas +100 kg, Vilniaus „Sky gym“).

Laura Maslauskienė, Vilma Širvytė – Geštautienė (abi – Jurbarko „Progresas“) , Anastasija Sidorevič (Vilniaus „Fitness LT“) ir Mindaugas Urbaitis (N. Akmenės „Partinisgym“) atrakos kategorijose nepraėjo.

Lietuvos delegatais šiame čempionate buvo 3 tarptautinės kategorijos teisėjai – Sandra Martinkienė, Rinaldas Česnaitis ir Eglė Raščiūtė.

Čempionate dalyvavo per 1200 sportininkų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Žalgiris“
03-09 „Rytas“ 18:50 „Lietkabelis“
03-13 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Cbet“
03-13 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace
Pir 03-08 Chelsea 20 : 00 Everton
Pir 03-08 West Ham United 22 : 00 Leeds United