Davidas De Gea | Scanpix nuotr.

Davidas De Gea | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ ir vartininkas Davidas De Gea jau kurį laiką nesėkmingai veda derybas dėl naujo kontrakto, tačiau pasak „The Sun“ klubo kantrybė jau išseko, todėl futbolininkui suteiktas trumpas laikotarpis priimti galutinį sprendimą.

Originalus D.De Gea kontraktas galiojo iki šio sezono, tačiau dar prieš sausio mėnesį atsiveriant perėjimų langui „Manchester United“ pasinaudojo galimybe automatiškai pratęsti jo sutartį papildomiems metams. Tai reiškia, kad ispano kontraktas su klubu dabar galioja iki 2020 metų vasaros.

Visgi klubui ir žaidėjui vis nepavyksta pasiekti susitarimo dėl ilgesnio kontrakto. Manoma, kad pastaruoju metu itin prastą formą demonstruojantis D.De Gea nori tapti geriausiai apmokamu „Manchester United“ žaidėju, uždirbančiu po 350 tūkst. svarų sterlingų per savaitę. Šiuo metu tiek uždirba Alexis Sanchezas, kurio savaitinė alga įskaičiuojant įvairius priedus gali išaugti iki įspūdingų 500 tūkst. svarų sterlingų.

„The Sun“ teigia, kad „Manchester United“ kantrybė užsitęsusiose derybose išseko ir jie nori gauti greitą atsakymą, kuris būtų pateiktas dar iki šio sezono pabaigos. Pranešama, kad klubas suteikė savaitę, per kurią vartininkas turi galutinai apsispręsti dėl savo ateities.

Neseniai buvo pasirodžiusi informacija, jog „Manchester United“ yra pasiryžę šią vasarą pasikviesti naują vartininką ir gali siekti Madrido „Atletico“ vartų sargo Jano Oblako parašo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.