Akvilė Paražinskaitė | „Twitter“ nuotr.

Akvilė Paražinskaitė | „Twitter“ nuotr.

 NCAA teniso čempionate šeštadienį savo pasirodymą baigė Kentukio universiteto moterų komanda. Kentukio tenisininkės penktadienį pirmajame rate 4:1 nugalėjo „DePaul“ universitetą, tačiau šeštadienį antrajame rate 0:4 nusileido Mičigano universitetui.

Penktadienį abi lietuvės skynė pergales vienetuose. Justina Mikulskytė (ITF-473) 7:6 (7:1), 6:3 nugalėjo Keishą Clousing, o Akvilė Paražinskaitė 6:3, 6:3 pranoko Aliną Kuzmenkovą. Dvejetuose lietuvių duetas 3:6 pralaimėjo prieš K.Clousing ir Lenką Antonijevič, bet galutiniam rezultatui tai didesnės įtakos neturėjo.

Šeštadienį lietuvėms jau sekėsi prasčiau. J.Mikulskytė 2:6, 2:6 nusileido trečiajai NCAA raketei Kate Fahey (ITF-271), o A.Paražinskaitė 0:6, 5:7 pralaimėjo 50-ajai NCAA raketei Briennei Minor. Dvejetuose lietuvės 5:7 pralaimėjo prieš K.Fahey ir B.Minor.

Kentukio universiteto sezonas komandinėse varžybose jau baigėsi, bet 27-oji NCAA raketė J.Mikulskytė buvo pakviesta į baigiąmąjį sezono NCAA vienetų čempionatą, o kartu su A.Paražinskaite pateko ir į baigiamąjį NCAA dvejetų čempionatą. Jie vyks gegužės 20-25 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.