Tomas Pakutinskas prieš Denisą Polechiną | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Tomas Pakutinskas prieš Denisą Polechiną | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Penktadienį Vilniaus „Siemens“ areną drebino, ko gero, didžiausias metų MMA turnyras Lietuvoje – „MMA Bushido 77“.

Svarbiausioje vakaro kovoje visiškai dominavo lietuvis Tomas Pakutinskas. Jis nepaliko vilčių rusui Denisui Polechinui ir užsijuosė „MMA Bushido“ sunkiasvorių čempiono diržą.

Nuo pat kovos pradžios ėmė ryškėti lietuvio persvara stovėsenoje. D.Polechinas pabandė sumažinti distanciją nuo lietuvio ir pervesti kovą į parterį, bet greitai prarado iniciatyvą ir pats astidūrė ant nugaros. Ruso situacija komplikavosi ir toliau, o T.Pakutinskas visiškai perėmė varžovo kontrolę ir ėmė jį talžyti.

D.Polechino agonija tęsėsi ne vieną minutę. Narvo teisėjas ilgai laukė, kol rusas suaktyvės, bet šio situacija buvo beviltiška. Galiausiai kova buvo nutraukta, o T.Pakutinskui įskaityta pergalė techniniu nokautu.

T.Pakutinskas MMA narve iškovojo 18-ą pergalę, liko su 3 lygiosiomis ir 12 pralaimėjimų. Lietuvis laimėjo jau 5 kovas iš eilės. Tuo tarpu D.Polechinas dabar turi 6 pergales ir 5 nesėkmes. „M-1 Global“ patirties turinčiam rusui tai buvo pirmas pralaimėjimas po 4 pergalių paeiliui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų