Marius Žaromskis prieš Aleksandrą Danilčanką | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Marius Žaromskis prieš Aleksandrą Danilčanką | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Penktadienį Vilniaus „Siemens“ areną drebino, ko gero, didžiausias metų MMA turnyras Lietuvoje – „MMA Bushido 77“.

Po daugiau nei ketverių metų pertraukos MMA narve pasirodė legendinis lietuvis Marius Žaromskis. 38-erių metų atletas svorio kategorijoje iki 77 kg kovėsi su baltarusiu Aleksandru Danilčanka.

Lietuvis kovą pradėjo akrobatiniu judesiu, bet tai į naudą išėjo jo varžovui, nes A.Danilčanka nesunkiai pervedė kovą į parterį ir ten užsiėmė gerą poziciją. Tiesa, baltarusis bent porą elgėsi gana pasyviai ir teisėjas grąžino kovotojus į stovėseną.

Netrukus jau M.Žaromskis pervedė kovą į parterį, kur netruko pasinaudoti puikia pozicija. M.Žaromskis, ištraukęs rankas iš varžovo gniaužtų, ėmė žaibišku greičiu daužyti jam per galvą. A.Danilčankai beliko užsidengti veidą ir laukti kančios pabaigos. Teisėjas netruko nutraukti kovą ir įskaitė pergalę M.Žaromskiui techniniu nokautu.

Lietuvis pergalę atšventė atlikdamas salto. Netrukus jis dar „šventiškai“ parvertė savo komandos draugą.

M.Žaromskis MMA narve iškovojo 21-ą pergalę ir liko su 9 pralaimėjimais. „Baltajam košmarui“ tai buvo pirma kova MMA narve nuo 2015 m. sausio ir pirma pergalė nuo 2014 m. gegužės. DREAM čempionu tapęs lietuvis vėliau kovėsi ir dėl „Strikeforce“ čempiono diržo, bet tada jį sustabdė garsusis Nickas Diazas. Į UFC lietuvis taip ir nepateko, bet rado savo vietą „Bellator“, kur kovėsi trejus metus ir laimėjo 4 kovas iš 7. Per karjerą M.Žaromskis nugalėjo ne vieną kovotoją, vėliau patekusį į UFC. Tarp lietuvio nugalėtų varžovų yra ir tikra Japonijos legenda Kazushi Sakuraba.

A.Danilčanka ypatingais laimėjimais MMA pasigirti negali. Jis žinomas kaip Baltarusijos kovinio sambo čempionas, kuris prieš mėnesį kovojo dėl Baltarusijos MMA čempiono diržo. Visgi, toje kovoje A.Danilčanka pirmajame raunde techniniu nokautu pralaimėjo Denisui Mageriui, kuris po tos pergalės buvo pakviestas į „M-1 Global“ organizaciją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų