Ikeras Casillas | „Twitter“ nuotr.

Ikeras Casillas | „Twitter“ nuotr.

Trečiadienį futbolo pasaulį sukrėtė žinia, kad „Porto“ ekipos vartininkas ir Madrido „Real“ klubo legenda Ikeras Casillas patyrė širdies smūgį. Jo žmona tikisi, kad futbolininkas greitu metu bus išleistas iš ligoninės.

Trečiadienį paaiškėjo, kad besibaigiant rytinei treniruotei „Porto“ narys pasijuto blogai. Pasirodo, kad jis patyrė širdies smūgį, o dėl to treniruotė buvo nutraukta anksčiau laiko ir jis išgabentas į ligoninę. Ten jam buvo atlikta smulki širdies operacija.

Pats futbolininkas vėliau socialiniuose tinkluose patvirtino, kad jo būklė yra stabili, kad šis incidentas jį išgąsdino, tačiau situacija yra kontroliuoja.

I.Casillaso žmona Sara Carbonero teigia tikinti, kad futbolininkas jau greitu metu turėtų būti išleistas iš ligoninės, kur dabar yra stebima jo būklė. Manoma, kad jis į namus gali sugrįžti pirmadienį.

„Ikeras labai ramus, o tai yra gerai. Turime dar kelias dienas praleisti ligoninėje, galbūt jis bus išleistas pirmadienį ir galėsime keliauti į namus“, - teigia S.Carbonero.

Net ir sugrįžus į namus dar nenustatytą laikotarpį I.Casillasui teks vengti bet kokio fizinio aktyvumo, vėliau bus įvertinta jo būklė ir nuspręsta, ar jis dar galės tęsti profesionalaus futbolininko karjerą. Visgi jau dabar manoma, kad 37-erių vartininkui teks pakabinti sportinius batelius ant vinies.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

11-26 „Žalgiris“ 20:00 „Zenit“
11-26 „Crvena Zvezda“ 20:00 „Anadolu Efes“
11-26 CSKA 21:00 „Real“
11-26 „Olympiacos“ 21:00 „Baskonia“
11-26 ALBA 21:00 „Chimki“
11-26 „Maccabi“ 21:05 „AX Armani“
11-27 „Fenerbahče“ 19:45 „Valencia“
11-27 „Panathinaikos“ 21:00 „Bayern“
11-27 ASVEL 21:45 „Barcelona“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 11-27 Crystal Palace 22 : 00 Newcastle United
Šeš 11-28 Brighton & Hov… 14 : 30 Liverpool
Šeš 11-28 Manchester City 17 : 00 Burnley
Šeš 11-28 Everton 19 : 30 Leeds United
Šeš 11-28 West Bromwich … 22 : 00 Sheffield United