„MMA Bushido 77“ svėrimai | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

„MMA Bushido 77“ svėrimai | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

 Jau rytoj – gegužės 3 d. – Vilniaus „Siemens“ areną drebins, ko gero, didžiausias metų MMA turnyras Lietuvoje – „MMA Bushido 77“. Šį kartą narve pamatysime ne tik dažnai šios organizacijos turnyruose matomus MMA kovotojus, bet ir į narvą po daugiau nei 7 metų pertraukos grįžtantį Sergejų Maslobojevą bei tikrą Lietuvos MMA legendą Marių Žaromskį.

Turnyro išvakarėse tradiciškai buvo surengta kovotojų svėrimo procedūra. Taip pat buvo patvirtinta turnyro programa, kurioje buvo ir tam tikrų pakeitimų, lyginant su ta programa, kuri buvo paskelbta prieš savaitę.

Kadangi svėrimai vyko ketvirtadienį, nemaža dalis kovotojų juose nepasirodė. Daugelis Rytų Europos kovotojų šiuo metu dar tik vyksta į Lietuvą ir turi pereiti visas procedūras pasienyje.

„Džiaugiuosi sugrįžęs į Lietuvą. Dažnai būnu užsienyje, bet mane visada traukia grįžti namo. Po keletos sunkesnių kovų turėjau 3-4 metų pertrauką. Treniruočių salės niekada nepalikau, bet buvau pradėjęs abejoti savimi, ar dar verta kovoti. Visgi, treniruotėse jaučiausi gerai ir supratau, kad dar esu pajėgus kovoti. Noriu prisiminti tą kovos jausmą, kuris man yra kaip narkotikas“, - sakė M.Žaromskis.

Į MMA grįžtantis S.Maslobojevas vardijo skirtumus nuo pasiruošimo kikbokso kovoms: „Dabar viskas kitaip. Pasiruošimas vyksta ne vienoje salėje. Apie MMA svajojau nuo jaunystės. Mes esame ta karta, kuri gali padėti auginti MMA Lietuvoje. Nereikia užsidaryti vien savo salėje, reikia dalintis patirtimi su kitais. Tą mes ir darėme ruošdamiesi šiai kovai. Dėkoju visiems, kurie mus priėmė ir dalinosi savo žiniomis. Po vieną mes nesame tokie galingi, kaip visi kartu. Manau, kad bus tikrai geras šou.“

Tuo tarpu dėl čempiono diržo kovosiantis Tomas Pakutinskas patikino prieš turnyrą turėjęs alinančias treniruotes: „Nesieksiu būtinai „užsmaugti“ varžovo, viską padiktuos kovos eiga. Ruošiausi labai stipriai, treniruotėse dirbau kaip arklys. Rytojus viską parodys. Manau, kad viskas bus gerai. Jaučiuosi gerai, traumų neturiu. Galvoju, kad daug kas ateis manęs palaikyti ir visiems jiems padovanosiu pergalę.“

Apklausa

1. Kurio lietuvio kovos laukiate labiausiai?

Deividas Daividavičius planavo kautis su Laurynu Vaičiuliu, bet pastarąjį kovotoją pakeitė Nedas Pranckus. Pernai su Ignu Barysu dėl pasaulio čempiono diržo kovojęs ukrainietis Oleksijus Torčiukas turnyre visgi nepasirodys, o Taurui Adomaičiui surastas kitas varžovas – moldavas Denisas Cretu.

Pasikeitė ir Igorio Osinino varžovas. MMA narve debiutuosiantis lietuvis kausis ne su italu Gabriele Rao, o su baltarusiu Andrejumi Adzintsou.

Vizualiai Conorą McGregorą kiek primenantis ekscentriškasis italas Alessio Leoni turnyre taip pat nepasirodys. Jo kova su Viliumi Tarasevičiumi buvo atšaukta.

Deja, bet neįvyks ir viena įdomiausių vakaro kovų tarp Žygimanto Ramaškos ir ukrainiečio Aleksejaus Šanino. Abu kovotojai MMA narve turi daugiau pergalių nei pralaimėjimų, o A.Šaninas turi patirties ir „M-1 Global“ organizacijoje, tačiau oficialioje turnyro programoje šios kovos nebeliko.

Į programą paskutinėmis dienomis buvo įtraukti Karolis Buslys ir moldavas Danielis Roibu. Jie kovos svorio kategorijoje iki 65 kg. Moldavas į svėrimus atvyks kiek vėliau, o K.Buslys susirinkusiems žurnalistams pademonstravo ir firminį salto.

Posted by MMA Bushido on Thursday, May 2, 2019

„MMA Bushido 77“ turnyro programa:

Pirmoji preliminari kova: Deividas Daividavičius (Lietuva) – Nedas Pranckus (Lietuva). -70 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

Antroji preliminari kova. Dainius Klinavičius (Lietuva, 84 kg) – Vaidotas Andriekus (Lietuva). -85 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

1. Denisas Cretu (Moldova) – Tauras Adomaitis (Lietuva, 67,8 kg). -70 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

2. Viktoras Makaranka (Baltarusija) – Osvaldas Fedorovičius (Lietuva). -70 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

3. Ernestas Varankevičius (Lietuva) – Erikas Golubovskis (Lietuva). -85 kg, MMA Bushido taisyklės, 2x5 min.

4. Pavelas Bereza (Rusija) – Kasparas Strazdas (Lietuva). -80 kg, graplingo taisyklės, 2x5 min. – kova dėl Baltijos šalių čempiono titulo.

5. Danielis Roibu (Moldova) – Karolis Buslys (Lietuva). -65 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

6. Heidi Vuoma (Suomija) – Ernesta Kareckaitė (Lietuva). -62 kg, MMA taisyklės, 3x5 min.

7. Sergejus Firsovas (Baltarusija, 105 kg) – Karolis Kaupas (Lietuva, 106 kg). +93 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

8. Arsienijus Fomienko (Baltarusija) – Naglis Kanišauskas (Lietuva, 82,1 kg). -85 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

9. Andrejus Adzintsou (Baltarusija) – Igoris Osininas (Lietuva, 65 kg). -65 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

10. Keithas McCabe‘as (Airija) – Vitoldas Jagėlo (Lietuva). -75 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

11. Aleksandras Danilčanka (Baltarusija, 77 kg) – Marius Žaromskis (Lietuva). -77 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

12. Julianas Borisovas (Baltarusija) – Sergejus Maslobojevas (Lietuva, 92,5 kg). -93 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

13. Denisas Polechinas (Rusija) – Tomas Pakutinskas (Lietuva, 111 kg). +93 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min. - kova dėl „MMA Bushido“ sunkiasvorių čempiono diržo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų