Ikeras Casillasas | Scanpix nuotr.

Ikeras Casillasas | Scanpix nuotr.

Futbolo pasaulis linki „Porto“ klubui ir jo vartininkui Ikerui Casillui stiprybės. 37-erių vartininkas treniruotės metu patyrė širdies smūgį ir buvo skubiai išgabentas į ligoninę.

Buvęs Ispanijos rinktinės ir Madrido „Real“ legendinis vartininkas treniruotės metu pasijuto blogai ir rytinės treniruotės pabaigoje patyrė širdies smūgį. Jis iškart buvo išgabentas į Porto miesto ligoninę.

„Porto“ patvirtino informaciją dėl I.Casillo sveikatos sutrikimo, tačiau taip pat pabrėžė, kad veteranas futbolininkas yra stabilios būklės.

„I.Casillas trečiadienį vykusios treniruotės metu patyrė širdies smūgį. Treniruotė buvo anksčiau laiko užbaigta, jog jam būtų suteikta skubi pagalba, jis nugabentas į ligoninę. Jam viskas gerai, jis yra stabilios būklės, o medikai rūpinasi jo širdies situacija“, - teigiama pranešime.

Palaikymą savo buvusiam žaidėjui išreiškė ir „Real“ atstovai: „Siūlome visišką palaikymą ir pagalbą mūsų mylimam kapitonui Ikerui. Jis mums parodė, kaip įveikti sunkiausius iššūkius ir labai svariai prisidėjo prie klubo sėkmės. Jis parodė, kad futbole negalima pasiduoti. Jis daugybę kartų parodė, kad vienintelis kelias į sėkmę yra išlikti stipriu net ir sunkiausiose situacijose. Norime, kad mūsų legendinis žaidėjas kuo greičiau atsistotų ant kojų.“

„Real“ gretose I.Casillas sužaidė 16 sezonų, o nuo 2016 metų rungtyniauja „Poro“ gretose.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ĮKVEPIANČIOS EURO 2020 ISTORIJOS