Rose Namajunas prieš Joanną Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

Rose Namajunas prieš Joanną Jedrzejczyk | Scanpix nuotr.

 31-erių metų lenkė Joanna Jedrzejczyk pustrečių metų karaliavo UFC minimalaus svorio kategorijoje, bet vėliau du kartus pralaimėjo prieš Rose Namajunas ir prarado savo diržą. Jos bandymas pereiti į aukštesnę kategoriją taip pat nebuvo sėkmingas – lenkė pralaimėjo titulinę kovą prieš kirgizę Valentiną Ševčenko.

Nuo paskutinės J.Jedrzejczyk kovos praėjo jau beveik pusmetis. Lenkė pasidžiaugė, kad turėjo pertrauką nuo kovų ir dabar žada su nauja energija žengti į narvą bei susigrąžinti čempionės diržą minimalaus svorio kategorijoje.

„Nenoriu kalinti nieko konkrečiai, bet yra žmonių, kurie mane nuvylė. Pasiekiau tokią karjeros stadiją, kai aplinkui mane susirinko „piranijos“. Visada bus žmonių, kuriuos tu laikysi komandos nariais ir draugais, bet jie iš tiesų nori tave suvalgyti gabaliukas po gabaliuko kaip piranijos. Su tokiais žmonėmis iš karto atsisveikinau po savo pralaimėjimo. Tai man leido judėti į priekį“, - Lenkijos žiniasklaidai sakė J.Jedrzejczyk.

Lenkė taip pat pridėjo, kad jau artimiausiu metu planuoja susigrąžinti UFC čempionės diržą: „Jei 2017 m. būčiau nugalėjusi Rose, tuomet mano karjera būtų baigta. Aš noriu sukurti šeima, neseniai įsigijau namą ir ten planuoju įsikurti ilgam. Visgi, tas pralaimėjimas pakeitė mano planus. Dabar mano tikslas susigrąžinti pasaulio čempionės diržą. Tai padarysiu šiemet arba kitąmet.“

J.Jedrzejczyk jau išskrido į Floridą (JAV), kur pradeda pasiruošimą kitai savo kovai. Jos varžovė ir kovos data dar nepaskelbtos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

aa
2019-05-01 12:31:30
arba dar kitamet arba dar dar kitamet
Atsakyti
Oba
2019-05-01 19:03:21
Lenke smegenim niekada nepasizymejo