Marius Žaromskis | Organizatorių nuotr.

Marius Žaromskis | Organizatorių nuotr.

Daugiau nei keturis metus nesikovęs vienas geriausių MMA kovotojų iš Lietuvos Marius Žaromskis sugrįžta į narvą.

„Bushido DREAM“ čempionu tapęs, o vėliau „Strikeforce“ ir „Bellator“ turnyruose kovojęs lietuvis paskutinį kartą į narvą žengė „Bellator 132“ turnyre, kuriame teisėjų sprendimu nusileido amerikiečiui Fernando Gonzalezui. „Bellator“ organizacijoje M.Žaromskis laimėjo 4 iš 7 kovų, o per savo karjerą yra nugalėjęs ne vieną kovotoją, kuris vėliau pateko ir į UFC organizaciją.

Visgi dabar M.Žaromskis sugįžta ir sugrįžta ne bet kur, o į savo gimtąją šalį. Lietuvis gegužės 3-ią dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje kovos „MMA Bushido’77 Fighting Championship“ turnyre, kur svorio iki 77 kg kovoje jis susitiks su Baltarusijos kovotoju Aleksandru Danilčanku.

Lietuvio varžovas ypatingais laimėjimais pasigirti negali ir yra žinomas kaip Baltarusijos kovinio sambo čempionas, o prieš mėnesį kovojo dėl Baltarusijos MMA čempiono diržo. Visgi toje kovoje pirmame raunde A.Danilčanka patyrė pralaimėjimą Denisui Magerui, kuris po tos pergalės buvo pakviestas į „M-1 Global“ organizaciją.

M.Žaromskis prieš savatę kalbėjosi su „youtube“ kanalą turinčiu MMA ekspertu Mike‘u Radichiu, kuriam papasakojo, kodėl jis nekovojo net keturis metus bei kodėl nusprendė sugrįžti į narvą.

„Kartais reikia padaryti pertrauką ir pamąstyti apie klaidas. Aš daug kovojau ir pajaučiau, kad netampu geresniu. Reikėjo laiko, kad suprasčiau, ką darau blogai ir kartais prireikia tam laiko. Paskutinėje kovoje aš buvau nusivylęs savo pasirodymu. Žinau, kad buvau per daug nusiminęs ir man prireikė daug laiko, kad vėl pasijusčiau geriau. Nėra lengva tai paaiškinti“, - kalbėjo M.Žaromskis.

Lietuvis taip pat prisipažino, kad per tuos ketverius metus pagalvojo ir apie karjeros pabaigą.

„Apie tai mąsčiau daugiau nei kartą, tačiau tuomet viską pradedi vėl iš naujo daryti ir tai tęsi. Aš vis save tikrindavau ir jaučiausi gerai ir supratau, kad nėra tinkamas laikas pasitraukti. Aš toliau treniravausi ir tuo mėgaujuosi bei supratau, kad vis dar esu geras ir dar nėra laikas pasitraukti“, - sakė M.Žaromskis. „Mano kūnui visada reikia fizinio darbo, todėl per tuos keturis metus, kai nekovojau, nepamenu, kad daugiau nei keturias savaites nesitreniruočiau. Man reikia to spaudimo, kurį jauti treniruotėse, tada jaučiuosi kur kas geriau. Po treniruotės aš jaučiu, kad esu tinkamame kelyje“.

M.Žaromskį kalbinęs M.Radichius pastebėjo, kad kovotojai atlyginimą gauna tik tada, kai jie kovoja. Kuo lietuvis versdavosi, kad pragyventų, kai nekovojo?

„Kaip ir sakiau, jeigu aš nesitreniruoju – dirbu labai sunkiai. Aš turiu įgūdžių dirbant su automobiliais, moku dirbti su elektronika. Bet aš visada noriu sugrįžti į sporto salę. Negali pakeisti to, kas tu esi“, - sakė M.Žaromskis.

M.Žaromskio pirmoji kova po sugrįžimo laukia jau šį penktadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje. Ar lietuvis nebekontaktuoja su „Bellator“ organizacija?

„Galbūt paskutinėse keliose kovose juos nuvyliau, nežinau. Aš stengsiuosi sugrįžti kovoti į Ameriką, bet man reikia kovoti, man reikia kovų.“, - sakė M.Žaromskis. „Lietuvoje nekovojau 11 metų, todėl dabar tuo pat metu turiu du jausmus: jaučiu, kad tai lyg ir yra mano namai, tačiau taip pat jaučiuosi čia kaip ir svečias“.

M.Rdichius taip pat teigė, kad buvo labai sunku surasti informacijos apie M.Žaromskio varžovą, o parašius elektroninį laišką turnyro organizacijoms – jis nesulaukė atsakymo. Tuo metu, kai vyko pokalbis, M.Žaromskis taip pat negalėjo pasakyti, su kuo jis kovos ir vis dar laukė informacijos iš turnyro organizatorių.

Kovotojas prasitarė, kad buvo kalbėjęsis ir su „Rizin“ ar „ONE Championship“ organizacijomis, tačiau vis dar nėra gavęs jokių pasiūlymų.

M.Žaromskis taip pat atsiprašė sirgalių už paskutines savo kovas, tačiau žadėjo, kad šį kartą parodys geriausią, ką jis gali.

„Noriu atsiprašyti sirgalių, kad nuvyliau paskutinėse savo kovose. Dabar noriu pasirodyti geriausiai, kaip galiu bei tai parodyti sirgaliams“, - kalbėjo M.Žaromskis.

Visą M.Žaromskio interviu galite išgirsti čia:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų