Murray | Scanpix nuotr.

Murray | Scanpix nuotr.

Donatas Motiejūnas ir San Antonijaus „Spurs“ komanda baigė sezoną NBA.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai svečiuose 86:90 (13:23, 21:24, 27:25, 25:18) pripažino Denverio „Nuggets“ pranašumą ir seriją pralaimėjo 3 – 4.

D.Motiejūnas aikštėje nepasirodė, San Antonijaus klubas šiose rungtynėse vertės tik aštuoniais žaidėjais.

Denverio komanda Vakarų konferencijos pusfinalyje susitiks su Portlando „Trail Blazers“ krepšininkais, serija „Nuggets“ arenoje prasidės pirmadienį.

„Spurs“ krepšininkai dviženklį deficitą turėjo pirmojo kėlinio, vėliau vienu metu atsiliko 17 taškų ir nei karto nepirmavo.

Paskutiniame kėlinyje likus žaisti 52,2 sekundėms Brynas Forbesas mažino „Spurs“ atsilikimą iki dviejų taškų. Kitoje atakoje svarbiausius taškus įmetė Jamalas Murray.

Trigubą dublį nugalėtojams atliko Nikola Jokičius, kuris įmetė 21 tašką, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Serbas trigubą dublį užfiksavo būtent paskutinėje „Nuggets“ atakoje, kurioje labai svarbius taškus po jo perdavimo įmetė J.Murray.

Tai yra pirmasis trigubas dublis septintose serijos rungtynėse po LeBrono Jameso pasirodymo 2016 metų septintajame finalo mače.

Denverio ekipa atkrintamųjų seriją laimėjo pirmą kartą nuo 2009 metų.

„Spurs“: Rudy Gay 21, DeMaras DeRozanas ir Brynas Forbesas po 19, LaMarcusas Aldridge‘as 16 (11 atk. kam.), Patty Millsas 5.

„Nuggets“: Jamalas Murray 23, Nikola Jokičius 21 (15 atk. kam., 10 rez. perd.), Gary Harrisas 11, Paulas Millsapas 9, Torrey Craigas 7.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

taigi
2019-04-28 07:51:51
Kaip gali komanda likus 26 sekundem ir turinti -4 neprasižengt prieš varžovus, kurie ramiai bumbsejo kamuoli... Ir taip elgesi Popoviciaus komanda.
Atsakyti

Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-20 „Heat“ 03:30 „Celtics“
09-21 „Lakers“ 02:30 „Nuggets“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga