Dortmundo „Borussia“ beveik prarado viltis kovoti dėl Vokietijos čempionų vardo. Dvi raudonas korteles prieš save išvydę „geltonai juodi“ pralaimėjo rezultatu 2 – 4 prieš į išlikimą „Bundesligoje“ vis tvirčiau besikabinančią Gelzenkircheno „Schalke“.

Dar pirmajame kėlinyje buvo pelnyti trys įvarčiai. 14-ą minutę „Borussia“ išsiveržė į priekį, kai Mario Gotze sulaukė gero Jadono Sancho perdavimo ir smūgiu galva nuginklavo vartininką.

Į tai „Schalke“ atsakė dviem įvarčiais. 18-ą minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo Danielis Caligiuri, o 28-ą minutę jis atliko rezultatyvų perdavimą Salifui Sane ir rezultatas tapo jau 2 – 1.

Antro kėlinio pradžia Dortmundo ekipai buvo tiesiog tragiška, o vos per penkias minutes parodytos dvi raudonos kortelės. 60-ą minutę iš aikštės išvytas Marco Reusas, o vėliau – Marius Wolfas.

„Schalke“ puikiai pasinaudojo varžovų netektimis. 62-ą minutę jie padidino savo persvarą, kai D.Caligiuri realizavo baudos smūgį.

Rungtynių pabaigoje abi komandos apsikeitė po įvartį. 85-ą minutę rezultatą sušvelnino Axelis Witselis, o po minutės dviejų įvarčių persvarą atstatė Breelis Embolo – 4 – 2.

Po šio pralaimėjimo „Borussia“ išlieka antroje vietoje su 69 taškais ir nors „Bayern“ turi tik vienu daugiau, jie yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Tre 03-10 Arminia Bielefeld 19 : 30 Werder Bremen
Pen 03-12 Augsburg 21 : 30 Borussia M'gla…