Tomas Pakutinskas, Sergejus Maslobojevas ir Marius Žaromskis | Organizatorių nuotr.

Tomas Pakutinskas, Sergejus Maslobojevas ir Marius Žaromskis | Organizatorių nuotr.

 Lygiai po savaitės – gegužės 3-ią dieną – Vilniaus „Siemens“ areną drebins, ko gero, didžiausias metų MMA turnyras Lietuvoje – „MMA Bushido 77“. Šį kartą narve pamatysime ne tik dažnai šios organizacijos turnyruose matomus MMA kovotojus, bet ir į narvą po daugiau nei 7 metų pertraukos grįžtantį Sergejų Maslobojevą bei tikrą Lietuvos MMA legendą Marių Žaromskį.

Apklausa

1. Kurio lietuvio kovos laukiate labiausiai?

Turnyro organizatoriai penktadienį pristatė visą vakaro programą. Ją pradės dvi preliminariosios kovos, o vėliau lauks 14 pagrindinės programos kovų. Taigi, nuo pat pradžių į areną atėję žiūrovai pamatys net 16 kovų. 15 iš šių kovų vyks pagal MMA taisykles ir tik viena kova numatyta pagal graplingo taisykles.

Vakaro programa:

Vakaro programa | Organizatorių nuotr.

Vakaro programa | Organizatorių nuotr.

Pirmoji preliminari kova. Deividas Daividavičius (Lietuva) – Laurynas Vaičiulis (Lietuva). -70 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

Antroji preliminari kova. Dainius Klinavičius (Lietuva) – Vaidotas Andriekus (Lietuva). -85 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

1. Pavelas Bereza (Rusija) – Kasparas Strazdas (Lietuva). -80 kg, graplingo taisyklės, 2x5 min. – kova dėl Baltijos šalių čempiono titulo.

Pavelas Bereza | Organizatorių nuotr.

Pavelas Bereza | Organizatorių nuotr.

2. Oleksijus Torčiukas (Ukraina) – Tauras Adomaitis (Lietuva). -70 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

O.Torčiukas Lietuvos MMA gerbėjams jau žinomas iš praėjusių metų. Tuomet jis buvo pakviestas į „MMA Bushido“ turnyras kautis dėl čempiono diržo su Ignu Barysu. Tai buvo debiutinė ukrainiečio kova ir jis prieš lietuvį neatsilaikė nė 3 min. bei pralaimėjo rankos laužimo veiksmu. Šiemet O.Torčiukas sugrįžo į MMA narvą ir iškovojo pirmą pergalę – balandžio 7 d. jis antrajame raunde rankos laužimo veiksmu nugalėjo tautietį Aleksandrą Štoyko (0-6).

3. Alessio Leoni (Italija) – Vilius Tarasevičius (Lietuva). -70 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

Ervinas Fokinas ir Alessio Leoni | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Ervinas Fokinas ir Alessio Leoni | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

A.Leoni pernai taip pat jau svečiavosi Lietuvoje ir dalyvavo „MMA Bushido“ turnyre. Vizualiai į Conorą McGregorą kiek panašus italas elgėsi gana ekscentriškai ir po skirtingo teisėjų sprendimo pralaimėjo Ervinui Fokinui. Vėliau A.Leoni (0-3) dar pralaimėjo Mickey Milleriui ir šiuo metu lieka be pergalių.

4. Viktoras Makarenko (Baltarusija) – Osvaldas Fedorovičius (Lietuva). -70 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

5. Ernestas Varankevičius (Lietuva) – Erikas Golubovskis (Lietuva). -85 kg, MMA Bushido taisyklės, 2x5 min.

6. Sergejus Firsovas (Baltarusija) – Karolis Kaupas (Lietuva). +93 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

KOK svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

KOK svėrimai | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

S.Firsovas Lietuvos gerbėjams rodėsi vos prieš kiek daugiau nei mėnesį vykusiame „King of Kings“ turnyre. Ten baltarusis neturėjo vilčių prieš Tomą Pakutinską ir greitai buvo nokautuotas. S.Firsovas yra žinomas kaip aukšto lygio sambo kovotojas, tačiau pagal MMA taisykles neatrodė konkurencingas.

7. Arsienijus Fomienko (Baltarusija) – Naglis Kanišauskas (Lietuva). -85 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x4 min.

8. Ernesta Kareckaitė (Lietuva) – dar nepaskelbta varžovė. -62 kg, MMA taisyklės, 3x5 min.

9. Žygimantas Ramaška (Lietuva) – Aleksejus Šaninas (Ukraina). -70 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

Piotras Birko ir Žygimantas Ramaška | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Piotras Birko ir Žygimantas Ramaška | Sportas.lt/Tito Pacausko nuotr.

Žvelgiant tik į kovotojų rezultatus, tai turėtų būti viena konkurencingiausių vakaro kovų. Ž.Ramaška profesionaliose kovose, anot tapology.com, turi 4 pergales ir 1 pralaimėjimą, o savo talentą įrodinėjo „Berkut Young Eagles“ turnyruose, kur laimėjo vieną kovą iš dviejų. A.Šaninas turi 3 pergales ir 1 nesėkmę. Ukrainietis pernai pateko į garsią „M-1 Global“ organizaciją. Tiesa, „M-1 Challenge 98“ turnyre jis trečiajame raunde buvo nokautuotas ruso Rizvano Simbagajevo.

10. Keithas McCabe‘as (Airija) – Vitoldas Jagėlo (Lietuva). -75 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

Vitoldas Jagėlo - Bayramas Yalcinas Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

Vitoldas Jagėlo - Bayramas Yalcinas Vidmanto Balkūno / BNS foto nuotr.

K.McCabe‘ui dar tik 26-eri, bet MMA narve jis kausis jau 20-ą kartą. Profesionaliose kovose jis turi 3 pergales ir 3 pralaimėjimus, o mėgėjų kovose – 6 pergales ir 7 nesėkmes. Tiesa, airis paskutinį kartą narve pasirodė dar 2017 m. vasarį. Vėliau dvi iš eilės jo kovos buvo atšauktos, tad K.McCabe‘as bandys sugrįžti po ilgesnės nei 2 metų pertraukos. Airis gali pasigirti tuo, kad „Cage Warriors“ turnyruose kovėsi pagal mėgėjų taisykles, taip pat yra laimėjęs „Akuma MMA“ organizacijos čempiono diržą pagal mėgėjų taisykles.

11. Gabriele Rao (Italija) – Igoris Osininas (Lietuva). -65 kg, MMA Bushido taisyklės, 2x5 min.

Igoris Osininas | Organizatorių nuotr.

Igoris Osininas | Organizatorių nuotr.

Kikboksininkas I.Osininas galės įgyvendinti savo svajonę ir debiutuos MMA narve. G.Rao, kaip ir I.Osininas, daugiau patirties turi kikbokso ar muaythai kovose. Anot „kokfight.com“, italas yra laimėjęs 6 iš 8 savo kovų.

12. Aleksandras Danilčanka (Baltarusija) – Marius Žaromskis (Lietuva). -77 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

Marius Žaromskis | Organizatorių nuotr.

Marius Žaromskis | Organizatorių nuotr.

Ko gero, garsiausias visų laikų Lietuvos MMA kovotojas M.Žaromskis po daugiau nei ketverių metų pertraukos kovos narve, o tėvynėje jo kovojančio nematėme net nuo 2008 m. DREAM čempionu tapęs lietuvis vėliau kovėsi ir dėl „Strikeforce“ čempiono diržo, bet tada jį sustabdė garsusis Nickas Diazas. Į UFC lietuvis taip ir nepateko, bet rado savo vietą „Bellator“, kur kovėsi trejus metus ir laimėjo 4 kovas iš 7. Per karjerą M.Žaromskis nugalėjo ne vieną kovotoją, vėliau patekusį į UFC. Tarp lietuvio nugalėtų varžovų yra ir tikra Japonijos legenda Kazushi Sakuraba.

Būsimas M.Žaromskio varžovas A.Danilčanka ypatingais laimėjimais MMA pasigirti negali. Jis žinomas kaip Baltarusijos kovinio sambo čempionas, kuris prieš mėnesį kovojo dėl Baltarusijos MMA čempiono diržo. Visgi, toje kovoje A.Danilčanka pirmajame raunde techniniu nokautu pralaimėjo Denisui Mageriui, kuris po tos pergalės buvo pakviestas į „M-1 Global“ organizaciją.

13. Julianas Borisovas (Baltarusija) – Sergejus Maslobojevas (Lietuva). -93 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min.

Sergejus Maslobojevas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

S.Maslobojevas jau ilgus metus yra vadinamas geriausiu Lietuvos kikboksininku, ką įrodo ir jo užimamos pozicijos pasaulio reitinguose. Visgi, lietuvis po ilgos pertraukos nusprendė išmėginti save MMA narve, kur ir žengė pirmuosius kovotojo karjeros žingsnius. S.Maslobojevas MMA narve turi 10 pergalių ir 6 pralaimėjimus, o paskutinį kartą pagal tokias taisykles jis kovėsi 2012 m. vasarį, kai nokautavo Aleksejų Gurejevą. J.Borisovo sąskaitoje yra 2 pergalės ir 5 nesėkmės. Baltarusis vos prieš savaitę dalyvavo turnyre Švedijoje, kur pralaimėjo po smaugimo veiksmo. Neaišku, kaip jis spės taip greitai pasiruošti naujai kovai.

14. Denisas Polechinas (Rusija) – Tomas Pakutinskas (Lietuva). +93 kg, MMA Bushido taisyklės, 3x5 min. - kova dėl „MMA Bushido“ sunkiasvorių čempiono diržo.

Tomas Pakutinskas prieš Sergejų Firsovą | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Tomas Pakutinskas prieš Sergejų Firsovą | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Vakarą vainikuos kova dėl „MMA Bushido“ sunkiasvorių čempiono diržo. T.Pakutinskas į narvą žengs po keturių greitų pergalių iš eilės ir mėgins iškovoti trokštamą titulą. D.Polechinas pastaruoju metu taip pat skynė pergales ir taip pat laimėjo 4 kovas iš eilės, daugelį varžovų nugalėdamas per keletą minučių. Rusas buvo patekęs į pajėgią „M-1 Global“ organizaciją, tačiau ten pralaimėjo abi kovas. Nuo 2017 m. gruodžio jis kovėsi kiek žemesnio lygio organizacijose ir ėmė skinti vieną pergalę po kitos. D.Polechino sąskaitoje iš viso yra 6 pergalės ir 4 pralaimėjimai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

atveza
2019-05-01 11:43:50
tuos kuriu jau niekas nebeima kovot.
Atsakyti
camp303
2019-04-28 16:21:44
Jeigu visos kovos tikrai įvyks, tai jau seniai tokio lygio MMA Bushido turnyro nebuvo.
Atsakyti
Tomas
2019-04-29 09:01:46
Maslabojevo 2-5 kogojant uz 77.
Zaromskio kovos ko gero nebus o ir zmogus isvis pro rekordo neturi.
Visi kiti isvis zali kovoja, apie koki cia lygi kalba eina.
Dvi kovos Pakutinsko jeigu ji bus, ir Ramaskos ir viskas.
camp303
2019-04-29 09:49:40
Žaromskis ir Maslobojevas, paimti reklaminiais sumetimais, o ne konkurencingose kovose dalyvauti. Prie Pakutinsko ir Ramaškos kovų, dar pridėčiau Jagelo. Paskutinius 2-3 metus tikrai nepamenu, kad bushido.lt mma turnyre dalyvautų tokie kovotojai. Bet realiai, norint pamatyti Lietuvoje geresnių kovotojų, nelabai būtų prieš ką juos pastatyti. Jeigu kokie penki lietuviai būtų nokautuoti pirmame raunde per vieną turnyrą, būtų dar blogesnė situacija, negu dabar. Arba reikia vežtis brazilus, amerikiečius ir jie tegul kovoja tarpusavyje mūsų arenose, o mes pažiūrėsime aukštesnio lygio mma.
Tomas
2019-04-29 14:11:21
Kokie kovotojai ?
King of the Cage turejo kovotojus.
Camp turnyras nera kovotojai, turnyras yra kovos, varzybines kovos o ne reklaminiai sumetimai kurie tave zavi. Kovu čia yra dvi kaip ir minejau, Jagelo varzovas 3 kovos 3 pergalės tai labai zavi kova ?

Nuo Paskutinius 2-3 metus net nekomentuosiu.
camp303
2019-04-29 16:31:55
Turnyras visų pirma būdas organizatoriams užsidirbti pinigų. Jeigu mokantys pinigus už bilietus pirmumą teikia kovotojams, tai ir bus kovotojai, o ne kovos. Surengti kovą organizatoriams kainuoja dvigubai brangiau, negu išstatyti vieną žinomą kovotoją prieš kažką.
dsad
2019-04-27 18:04:53
taigi issirenki varzova koki gali supist, pasikeli savo rank'a ir viskas. ko jiems rinktis stipru varzova jei silpni sutinka kovot?
Atsakyti
dsad
2019-04-27 18:05:57
pasidarai savo recorda gera, poto gal atkreips demesi kas nors i tave. kokia organizacija ar kas.
don simono cirkas tesiasi
2019-04-27 14:55:21
Eilinį kartą triochalos! kas niekada nebuvo tikrais kovotojais - sviestamusis, kiskis, tysonas, jie tik kalba, bet jokiuose rimtuose nei turnuryuose nei priesininnkus tureje, kaip jie man atsibodo, o kaimieciai siemens arenoje svaigsta, internete svaigsta, ar jiems su galvomis patiems negerai? uz kelis simtus euru galvas dauzytis...idiotizmas tikras,
Atsakyti
verksniams
2019-04-27 21:45:35
Gal imk pats ir suorganizuok geriau cia neverkes.. Kiekvienas pagal savo galimybes,kiek boudzetas leidzia tai ir daroma,pasaulinio lygio zvaigzdziu kolkas pasikviesti galimybiu nera
To verksniams
2019-04-28 09:24:43
Biudžetas neleidžia? Nebejuokink, pažiūrėk kiek žmonių apsilanko renginiuose, bilietų pardavimai ir t.t. Žodžiu, jeigu tik būtų noras - atsirastų ir galimybės.
Amnal
2019-04-27 13:32:15
kUVALDA VEL SU BOKSO KRIASE KOVOS..NU BLAMBA...KIEK GALIMA...
Atsakyti
genys
2019-04-27 11:57:57
Pakutinskas pirma kart kovos pries tikra kovotoja.
Atsakyti
Regis
2019-04-27 14:53:58
Tą patį ir aš pagalvojau
camp 303
2019-04-27 18:09:48
Prieš Tony Lopezą dar kovojo.
Rolas
2019-04-27 11:52:40
Ramaškos ir Pakutinsko varžovai dar tokie pusėtini, o kitur nieko įdomaus nenusimato. :D
Atsakyti
Susidomejas 123..
2019-04-27 00:30:44
Zaromskis,Kuvalda,Tarasevicius,Osininas,Ernestos,Pakutinskas...kitu nepazistu
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United