Marcoso Maidanos treniruotė | Youtube.com nuotr.

Marcoso Maidanos treniruotė | Youtube.com nuotr.

 35-erių metų argentinietis Marcosas Maidana po dviejų pralaimėjimų prieš Floydą Mayweatherį paskelbė apie karjeros pabaigą. Visgi, praėjus kiek daugiau nei dvejiems metams argentinietis nusprendė sugrįžti.

M.Maidana planavo kovoti jau liepos 20-ą dieną, o jo varžovu turėjo būti Francisco Santana. Argentinietis buvo pasirašęs trijų kovų kontraktą su PBC ir vien už pirmąją kovą būtų uždirbęs 1,5 mln. JAV dolerių.

Visgi, entuziazmą sugrįžti greitai atšaldė karti realybė. M.Maidana po ilgos pertraukos pabandė sugrįžti į intensyvias bokso treniruotes, bet suprato, kad jo kūnas nebegali atlaikyti tokio didelio krūvio. „FightHype“ neseniai išplatino vaizdo įrašą iš, jų teigimu, paskutinės M.Maidanos treniruotės. Ji yra geriausias įrodymas, koks pragariškai sunkus sportas yra boksas.

M.Maidana per karjerą laimėjo 35 kovas (31 nokautais) ir patyrė 5 pralaimėjimus. 2013 m. jis tapo WBA pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu, bet po kovų su F.Mayweatheriu prarado savo diržą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.