Davidas De Gea | Scanpix nuotr.

Davidas De Gea | Scanpix nuotr.

Anglijos rinktinės ir Liverpulio „Everton“ vartininkas Jordanas Pickfordas nusprendė užstoti pastaruoju metu daug kritikos dėl savo žaidimo sulaukiantį „Manchester United“ vartų sargą Davidą De Gea ir pabrėžė, kad jis yra aukščiausios klasės futbolininkas.

D.De Gea jau kurį laiką yra laikomas kaip vienas geriausių vartininkų pasaulyje, tačiau pastaruoju metu jam ir jo komandai nesiseka. Vien per paskutines dvejas Anglijos „Premier“ rungtynes jis praleido šešis įvarčius – keturis prieš „Everton“ ir du prieš „Manchester City“.

Kritikos D.De Gea sulaukė ir po atsakomųjų UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynių su „Barcelona“, kuriose D.De Gea praleido kuriozišką Lionelio Messi įvartį. Tačiau J.Pickfordas teigia, kad ispanui tenkanti kritika tik parodo, koks jis yra geras futbolininkas ir kad jis žaidžia eilinį gerą sezoną.

„Visiems būna nesėkmingų rungtynių. Manau, kad D.De Gea yra vienas geriausių vartininkų pasaulyje, jis yra tikrai neįtikėtinas. Stebėti jo žaidimą visuomet yra gera, kadangi jis yra toks geras. Neįtikėtina, kaip jis patobulėjo nuo to laiko, kai dar buvo jaunas vartininkas.

Negalima kritikuoti vartininko dėl vienerių ar dvejų rungtynių. Tai tik parodo, koks jis yra geras ir kad žaidžia eilinė gerą sezoną“, - teigia J.Pickfordas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.