Josipas Iličičius | Scanpix nuotr.

Josipas Iličičius | Scanpix nuotr.

„Atalanta“ futbolininkai žengė į Italijos taurės turnyro finalo, o kelią į jį jiems atvėrė iškovota pergalė prieš „Fiorentina“ rezultatu 2 – 1.

Pirmosios rungtynės tarp šių komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3 – 3, tad „Atalanta“ pusfinalio seriją laimėjo bendru rezultatu 5 – 4.

Įdomu tai, kad atsakomąsias rungtynes geriau pradėjo „Fiorentina“, kurie jau trečią žaidimo minutę išsiveržė į priekį. Tuomet Luisas Murielis sulaukė komandos draugo perdavimo ir tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką.

Į tai „Atalanta“ atsakė greitai ir jau 14-ą minutę išlygino rezultatą, kadangi nuo vienuolikos metrų žymos taikliai smūgiavo Josipas Iličičius.

Kelią į finalą atvėrė Alejandro Gomezas, kuris 69-ą minutę atliko smūgį iš vidutinio nuotolio, o kamuolys kirto vartų liniją.

Finale „Atalanta“ futbolininkai susitiks su Romos „Lazio“, kurie pusfinalio serijoje bendru rezultatu 1 – 0 nugalėjo „Milan“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.