„Tottenham“
44 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Emilijus Zubas | gksbelchatow.com nuotr.

Emilijus Zubas | gksbelchatow.com nuotr.

Prieš „Belchatow“ rungtynes su Liubino „Zaglębie“ ekipa, „Liverpool“ skautai įdėmiai tyrinėjo abiejų komandų sudėtis ir žymėjosi žaidėjų, kuriuos norėjo peržiūrėti, numerius. Tačiau nė vienas sekmadienio vakarą jų nesužavėjo. Užtat jie atrado vartininką Emilijų Zubą.

Iš anglų buvo gauta signalų, kad juos domina „Belchatow“ gynėjas Sewerynas Michalskis ir „Zaglębie“ lyderis Szymonas Pawlowskis, tačiau abu sužaidė silpnai. Bet išvyka į Belchatovą anglams nenuėjo veltui. „Liverpool“ skautams E. Zubas krito giliai į akį. Tiesa, tai dar nereiškia, kad jau vasarą jis persikels į „Premier“ lygą.

Lietuvis sekmadienį per teisėjo pridėtą laiką apgynė vartus nuo dviejų Liubino žaidėjų smūgių. „Alaus buteliukas jam priklauso. Net du, nes tai, ką jis padarė – neįtikėtina“, - žavėjosi vartininko veiksmais „Belchatow“ saugas Mateuzsas Makas.

Bet E. Zubas gali gauti daug daugiau nei alus. Jis savo pasirodymu atkreipė į save tokio klubo, kaip „Liverpool“ dėmesį. „Tas vaikinas žavi. Puikiai išnaudoja savo šansus. Ne tik į rinktinę pateko, bet juo domisi vis daugiau užsienio klubų“, - kalbama Belchatove.

Komandos draugai neabejoja, kad E. Zubo laukia didelė karjera. „Esu įsitikinęs, kad apie jį išgirs visas pasaulis“, – mano jo kolega Szymonas Sawala.

„Suprantama, kad pagyrimai man patinka, bet aš mėgstu tyliai dirbti savo darbą – ginti vartus, kaip geriausiai moku“, – sako 22 metų lietuvis, kuris balandžio mėnesį buvo išrinktas geriausiu Lenkijos „Esktraklasa" žaidėju.

„Belchatow“ spalvas lietuvis gina nuo šių metų pradžios. Iki išvykstant į Lenkiją, jis saugojo gimtojo klubo Panevėžio „Ekrano“ vartus.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ANGLIJA