Lietuvos paplūdimio tinklininkės stovyklą Turkijoje nutraukė nemaloni operacija | Organizatorių nuotr.

Lietuvos paplūdimio tinklininkės stovyklą Turkijoje nutraukė nemaloni operacija | Organizatorių nuotr.

 Septynios perspektyvios Vilniaus „Auksma“ klubo paplūdimio tinklininkės dvi savaites stovyklauja Turkijoje, kur rengiamos bendros treniruotės su Ukrainos atstovėmis. Ši stovykla yra jau šeštus metrus trunkančio šių dviejų šalių bendradarbiavimo tęsinys.

Stovykla Turkijoje neapsiėjo be nesklandumų. Pirmadienio naktį pilvo skausmus pajutusi 15-metė Melanija Vasiliauskaitė buvo nuvežta į Alanijos ligoninę, kur jai buvo diagnozuotas apendicitas. Tą pačią dieną jai buvo atlikta operacija. Vieną naktį ligoninėje praleidusi sportininkė jau kitą dieną buvo išleista į viešbutį ir dabar yra su komanda.

Nepaisant šios situacijos, stovykla Turkijoje mūsiškėms vyksta produktyviai. Po ilgų mėnesių, praleistų uždarame aikštyne, tinklininkėms yra tikra atgaiva ir džiaugsmas vėl treniruotis gryname ore. Didelis merginų entuziazmas, trenerių įžvalgos ir stiprios treniruočių partnerės iš Ukrainos daro šią stovyklą itin vertinga.

„Su Ukrainos vyrų, moterų ir jaunių rinktinėmis bendradarbiaujame jau eilę metų. Vyksta bendros stovyklos, varžybos. Ukrainos merginų jaunių rinktinė ruošiasi Europos čempionatui, kuris vyks birželio pradžioje. Kas atstovaus Lietuvai, bus aišku po gegužės pradžioje vyksiančios atrankos. Tokios treniruočių partnerės, kurios sportuoja dukart į dieną nuo 8-9 metų, padeda mūsų merginoms greičiau tobulėti ir lygiuotis į aukščiausio lygio Europos komandas“, – pasakojo Lietuvos tinklininkių treneris Marius Vasiliauskas.

Tarptautinė paplūdimio tinklinio stovykla Alanijoje (Turkija)

Jau šeštą dieną SK „Auksma“ auklėtinės treniruojasi paplūdimio tinklinio stovykloje Alanijoje (Turkija). Po ilgų mėnesių praleistų uždarame paplūdimio aikštyne, tikra atgaiva ir džiaugsmas vėl treniruotis gryname ore. Didelis merginų entuziazmas, trenerių įžvalgos bei stiprios treniruočių partnerės iš Ukrainos U-18 rinktinės daro šią stovyklą ypač naudingą ir suteikia puikios patirties mūsų merginoms. Stovykla truks iki balandžio 28 dienos.

Posted by Auksma - paplūdimio tinklinio sporto klubas on Friday, April 19, 2019

Šioje stovykloje, kuri trunka dvi savaites, dalyvauja septynios Lietuvos ir šešios Ukrainos sportininkės. „Konkurencija su savo šalies ir Ukrainos tinklininkėmis padeda dėti maksimalias pastangas kiekvienos treniruotės metu“, – pridūrė M. Vasiliauskas, kuris Turkijoje merginas prižiūri su kitu treneriu Artūru Bekiš

„Auksma“ tinklininkių stovykla Turkijoje tęsis iki balandžio 28 dienos.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley
Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool