Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Šiuo metu naujo klubo vis dar ieškantis treneris Jose Mourinho prabilo apie savo sėkmę ir pasiektus rezultatus, buvimą šikniumi bei atskleidė, kad nebenori daugiau dirbti Anglijoje.

J.Mourinho be darbo liko praėjusių metų gruodį, kuomet buvo atleistas iš „Manchester United“. Nuo to laiko jis buvo sietas su keliais klubais, tarp kurių buvo minimas ir Madrido „Real“ vardas, tačiau iki šiol jis vis dar ilsisi nuo futbolo ir apie grįžimą į tokį darbą svajoja tik nuo kito sezono pradžios.

Tačiau ne vieną svarbų titulą per savo karjerą laimėjęs portugalas pripažįsta, kad kai sugrįš į didįjį futbolą, tai tikrai nebus dar vienas Anglijos „Premier“ lygos klubas.

„Dabar esu sugrįžęs į Londoną, tačiau nemanau, kad mano kitas klubas ir kita karjeros stotelė bus „Premier“ lygoje. 

Trofėjai, kuriuos anksčiau iškovojau, garantuos mano sėkmę ir ateityje. Net ir tiems, kurie bando daryti viską, kad pamirštų mano pasiekimus, nepavyks to padaryti.

Mano paskutinis iškovotas titulas buvo prieš pusantrų metų laimėta Europos lyga. Kai kurie žmonės viską pateikia taip, lyg tai būtų prieš 20 metų. Paskutiniame finale mano komanda žaidė prieš 8 mėnesius, tai buvo Anglijos FA taurės finalas. O šiuo metu aš ruošiuosi ateičiai.

Nemanau, kad veltui švaistau savo laiką šiuo metu nedirbdamas trenerio darbo, kadangi paskutinius 18 mėnesių dirbau be jokios pertraukos. Dažniausiai neturi laiko pagalvoti ir apmąstyti, ką esi padaręs ne taip. Visi šie mėnesiai, kai nedirbau, man buvo labai naudingi.

Naujai komandai suteikčiau kokybės, žinių, patirties ir beribių ambicijų. Tačiau esu baisus po pralaimėjimų, esu baisus su tais, kurie turi mažiau ambicijų už mane. Kai kurie netgi pasakytų, kad galiu būti šikniumi.

Kai kurie taip pat gali pasakyti, kad esu emocingas ir per daug galvoju apie kitus. Kiti gali pasakyti, kad esu inteligentiškas, pragmatiškas ir mėgstantis dominuoti. Mėgstu Jose kaip asmenybę, gaila, kad daugelis mane pažįsta tik kaip trenerį.

Kodėl žaidėjai turėtų mane rinktis? Dėl pergalių. Netgi kiekvieno iš jų paklausčiau, ar jie turi pakankamai ambicijų kovoti dėl kiekvienos pergalės, tik tuomet galėtume pradėti kalbėtis“, - teigia J.Mourinho.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ket 01-23 Wolverhampton … 22 : 00 Liverpool
Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool