Unai Emery | Scanpix nuotr.

Unai Emery | Scanpix nuotr.

Nors Londono „Arsenal“ teko nuryti karčią piliulę rungtynėse su „Wolves“, kurias jie pralaimėjo 1 – 3, Unai Emery vis dar tiki savo komandos šansais patekti tarp keturių stipriausių Anglijos „Premier“ lygos komandų.

Pačioje svarbiausioje sezono stadijoje „Arsenal“ futbolininkai barsto taškus ir švaisto progas. Jie patyrė jau antrą pralaimėjimą iš eilės, tačiau likus trims turams tik vienu tašku atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančių Londono „Chelsea“, kurie per paskutines dvi rungtynes iškovojo tik vieną tašką.

Dėl to U.Emery vis dar nepraranda vilties ir teigia, kad jo komanda gali užsitikrinti vietą kitų metų Čempionų lygoje.

„Mes esame nusivylę, tačiau turime nepamiršti, kokioje situacijoje buvome prieš tris mėnesius. Mes galime likti optimistais ir tikėtis patekti tarp keturių stipriausių komandų.

Dar prieš šias rungtynes numanėme, kad žaidimas bus labai sudėtingas, kadangi „Wolves“ viso sezono metu demonstruoja puikius rezultatus. Jie puikiai ginasi, o puolime turi greitus žaidėjus. Jie buvo puikiai organizuoti, todėl pralaužti jų gynybą buvo labai sudėtinga.

Gerai sužaidėme pirmas 25 minutes, kontroliavome kamuolį, bet nesusikūrėme daug progų. Pasikalbėjome per pertrauka ir antrajame kėlinyje stengėmės į viską žvelgti kaip į naujas rungtynes, pakeitėme savo žaidimą ir pelnėme bent vieną įvartį.

Galime būti pikti ir nelaimingi, tačiau „Premier“ lyga susideda iš 38 rungtynių ir dar niekas nėra baigta“, - teigia U.Emery.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.