Madrido „Atletico“ futbolininkai ir toliau laikosi antroje Ispanijos pirmenybių vietoje ir išlaikyti atotrūkį nuo Madrido „Real“ jiems padėjo pergalė prieš „Valencia“ rezultatu 3 – 2.

Diego Simeone auklėtiniai greitai įgijo persvarą, kai jau 9-ą žaidimo minutę Alvaro Morata sulaukė komandos draugo perdavimo ir pavertė jį taikliu smūgiu.

36-ą minutę „Valencia“ išlygino rezultatą po to, kai Santi Mina pastebėjo geroje pozicijoje buvusį Keviną Gameiro, o šis pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrasis kėlinys prasidėjo greitu Antoine Griezmanno įvarčiu, kai jau 49-ą minutę prancūzas pasinaudojo Thomo Lemaro perdavimu ir smūgiu galva nuginklavo varžovų vartininką.

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje abi komandos apsikeitė dviem greitais įvarčiais. 77-ą minutę „Valencia“ išlygino rezultatą po to, kai Danielis Prejo realizavo vienuolikos metrų baudinį, tačiau jau 81-ą minutę Angelis Correa sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį.

Pir 08-26 Leganés 20 : 00 Atlético Madrid
Pen 08-30 Sevilla 21 : 00 Celta de Vigo
Pen 08-30 Athletic Club 23 : 00 Real Sociedad