Spurs komanda | Scanpix nuotr.

San Antonijaus „Spurs“ komanda Vakarų konferencijos atkrintamųjų serijoje atsidūrė ties iškritimo riba.

Greggo Popovičiaus auklėtiniai svečiuose 90:108 (19:26, 23:27, 21:32, 27:23) pripažino Denverio „Nuggets“ pranašumą ir serijoje atsilieka 2 – 3.

Šeštosios serijos rungtynės vyks San Antonijuje.

Donatas Motiejūnas pralaimėjusiems per šiek tiek daugiau nei penkias minutes pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Aukštaūgis į aikštę išėjo ketvirtojo kėlinio viduryje, kai „Spurs“ komanda atsiliko 24 taškais ir abi ekipos suleido atsarginius žaidėjus.

Denverio klubą į pergalę vedė 23 taškus surinkęs Jamalas Murray.

Svečiai trumpai pirmavo tik rungtynių pradžioje, o po to visas rungtynes buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Antroje dvikovos dalyje komandas vienu metu skyrė 30 taškų.

„Spurs“: DeMaras DeRozanas ir LaMarcusas Aldridge‘as po 17, Jakobas Poeltlas ir Derrickas White‘as po 12, Marco Belinelli 7.

„Nuggets“: Jamalas Murray 23, Willas Bartonas 17, Nikola Jokičius 16, Gary Harrisas 15, Paulas Millsapas 14, Malikas Beasley 11, Monte Morrisas 10.