Daviesas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komanda po atkaklios kovos pralaimėjo trečiąsias Eurolygos ketvirtfinalio rungtynes.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 57:66 (19:15, 15:16, 12:18, 11:17) pripažino Stambulo „Fenerbahče“ pranašumą.

Žalgiriečiai serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1 – 2. Ketvirtosios rungtynės ketvirtadienį vyks Kaune.

Pralaimėjusiems Nate‘as Woltersas pelnė 15 taškų, jis vienintelis komandoje surinko dviženklį taškų skaičių.

„Žalgirio“ komanda pirmajame kėlinyje spurtavo 7-0 ir po penktojo Thomaso Walkupo dvitaškio išsiveržė į priekį 11:5. Šeimininkai iki kėlinio pabaigos išliko priekyje, kurie po dar dviejų Th.Walkupo taškų pirmavo 19:15.

Antrojo kėlinio pradžioje tolimą metimą pataikė Leo Westermannas, o vėliau po Edgaro Ulanavo taškų 14-ąją minutę kauniečiai įgijo rekordinę persvarą – 26:17. Per likusias šešias minutes „Žalgiris“ surinko tik aštuonis taškus ir Kosto Slouko metimas paskutinėmis sekundėmis mažino skirtumą 34:31.

Po trečiojo kėlinio „Žalgirio“ dviejų taškų pranašumas pavirto į keturių taškų deficitą, bet dvikovos nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis rungtynių minutėmis.

„Žalgiris“ visą paskutinį kėlinį buvo besivejančiųjų vaidmenyje, tačiau „Fenerbahče“ komandai atitrūkti neleido.

N.Wolterso dvitaškis likus 1:20 minučių priartino „Žalgirio“ komandą iki trijų taškų. Likus 41 sekundei skirtumą didino tritaškį įmetęs Melihas Mahmutoglu ir „Žalgirio“ krepšininkai neišsikapstė.

Paskutinėmis sekundėmis K.Sloukas didino „Fenerbahče“ persvarą iki rekordinės, devynių taškų.

Kauno komanda per antrąją mačo pusę surinko tik 23 taškus.

Rungtynes arenoje stebėjo sezoną NBA baigęs Jonas Valančiūnas, o per ilgąją pertrauką į arenos palubes iškelti buvusio „Žalgirio“ trenerio Jono Kazlausko marškinėliai.

„Žalgiris“: Nate‘as Woltersas 15, Brandonas Daviesas 9, Thomasas Walkupas 7, Aaronas White‘as ir Edgaras Ulanovas po 6, Artūras Milaknis 5, Marius Grigonis 4.

„Fenerbahce“: Marko Guduričius 17, Janas Vesely 10, Kostas Sloukas 9, Luigi Datome 8.

Titis25
2019-04-24 09:09:38
Nebesvajokit,gryzkit ant zemes.Sekancios rungtynes bus paskutines si sezona.Siaip sezonas buvo pusetinas,grazi ta 6pergaliu serija reg.sezono pabaigoje,bet tik tiek.O Fenerbahce paprasciausiai kito lygio komanda,kuri dar turi svarbu centra traumuota.
M
2019-04-23 23:19:45
Nu gynyboj atstovejo, nieko nesakau, Kavaliausko metai ne tie ir greiciai ne tie jau, Milas nepataike eilini karta, bet bl kur Daviesas? Westermanas? Atrode lyg antra sudetis zaide geriau. Ir dar teisejai tai tikrai uzgrybavo sociai
S
2019-04-24 08:02:28
Kaip gi be teiseju... Jus nebejuomikit kiek tuos teisejus kaltinste
taigi
2019-04-23 22:57:06
Jei nepatinka Kavaliauskas, Milaknis ar dar kas - sumeskit Žalgiriui savo kišenpinigius, ju turetu užtekti nusipirkti koki viena kita NBA žaideja. Šimta kartu sakyta - Žalgirio biudžetas Eurolygos mastu vienas mažiausiu, ir tai ka daro komanda - yra neitiketina. Netikit? Paieškokit atkrintamosiose Maccabi, Olympiacos ar Armani. Komandai tik pagarba.
2019-04-23 22:09:21
Uz broka arba sugadinta inventoriu yra isskaiciuojama is atlyginimo. Idomu, kaip yra su krepsininkais, kai jie prigrybauja totaliai, nes siandien maciau viena atveji..
taigi
2019-04-23 22:02:58
Nu stiprus tas Fenerbahce, ir ka tu bepadarysi. Baikit keikt žaidejus, kurie atvede komanda iki ketvirtfinalio, o dabar vercia varžovus žaisti šimtu procentu. Neliudim, laukiam ketvirtadienio, dar tikrai ne pabaiga.
aciu kavaliauskui
2019-04-23 21:56:03
jam bunant aiksteje zaidimas sustojo zalgiris prarado iniciatyva ir nebeatsigavo, gaila pergale turejo buti musu puseje bet barzdonas suzaide nuostabias rungtynes uz feneri.... sveikinimui medziui kkavaliauskui
Rolas
2019-04-23 21:54:32
Milaknio klišumas užkniso juodai.
Siotas
2019-04-23 21:53:00
Patys prapiso.reikejo susimesti kai turejo 100% progas..
nesuprantu
2019-04-23 21:15:38
kam saras ta savo kavaliauska laiko aiksteje, per ji vienos bedos nuo +9 iki -1 kai jis aikstej ar saras aklas,kad ir kaip deiviesui neina zaidimas nu bet kavaliauskas tai uz feneri zaidzia...
Rolas
2019-04-23 21:17:55
Jo, Stambule antrose Kavaliauskas nelošė nei minutės ir Žalgiriui nuo to tik geriau buvo. Feneras su savo žaidimą išplečiančiais aukštaūgiais nėra palankus varžovas Kavaliauskui, tai tegul ir sėdi jis ant suolo.
Siotas
2019-04-23 21:15:06
Nahui nahui,tas kavaliauskas malku malka.tik iseina i aikste ir supisa visa zaidima ir sau ir kitiems.konkretus kelmas kurva!!
egis
2019-04-23 21:02:02
Per pirmus du kėlinukus "Žalgiris" pademonstravo, kad gali padaryt tokius spastus gynyboj "Fenerbachčė", kad net ir Ž.Obradovičius vos ne ugnim spjaudosi iš pykčio, jei tokią gynybą išlaikys ir per du kitus kėlinukus galima tikėtis pergalės 1-2 taškais. Sėkmės "Žalgiriui".
Rolas
2019-04-23 20:30:38
KIek galima neatsiverinėt žmonių... Kol Feneras viską prameta, galima bėgt nuo jų, bet jei duosi jam 3 šansus per kiekvieną ataką, tai kada nors tikrai pataikys.
Siotas
2019-04-23 20:06:43
Bl.. rytshudziai palokit nors vienas! Kai jus lojat mums sekasi :D
Zailai baltas
2019-04-23 19:48:41
As tikiu zalgiriu. Ir tik Saras su sirgaliais jiems gali padeti.
Rolas
2019-04-23 19:28:26
Vėl žaliai bus nusidažius arena. Liuks idėja. ;)
taigi
2019-04-23 19:23:58
Kas nors praneškite seismologams, kad jei ši vakara ju aparatai rodis žemes virpejima, tegu neišsigasta, tai tik Kaunas sutinka Fenerbahce. Visiems geru ir pergalingu rungtyniu.