„IFBB Diamond Cup“ Maltoje | Organizatorių nuotr.

„IFBB Diamond Cup“ Maltoje | Organizatorių nuotr.

 Balandžio 19-21 d. Maltoje vyko tarptautinis kultūrizmo ir fitneso turnyras „IFBB Diamond cup“, kur Lietuvai atstovavo 11 sportininkų.

Geriausiai sekėsi Astai Kaukaitei (bikini +169 cm) ir Deividui Gužiui (klasikinė vyrų figūra, abu – Marijampolės „Tauras“), kurie nugalėjo savo kategorijose ir laimėjo IFBB Elite PRO kortas. Sidabro medalius laimėjo Lina Kudrickė (bikini -169 cm, Šiaulių „Fit House“), Simonas Pužas (vyrų figūra +179 cm) ir Evelina Žiogienė (moterų figūra, abu – „Tauras“).

Ketvirti buvo Olha Ivanchenko (veteranių bikini, Jurbarko „Progresas“), kuri taip pat užėmė 9 vietą bikini +169 cm kategorijoje, Tadas Čeponis (klasikinis kultūrizmas, „Tauras“) ir Giorgi Mačavariani (kultūrizmas +100 kg, Vilniaus „Sky gym“). Penktą vietą užėmė Laura Maslauskienė (kūno ftnesas -163 cm ir veteranių kūno fitnesas, „Progresas“). Šeštas klasikinės figūros kategorijoje buvo Žygimantas Zmejauskas („Tauras“), aštuntas klasikinio kultūrizmo kategorijoje – Mindaugas Urbaitis (N. Akmenės „Partinisgym“).

IFBB Elite PRO startavo du Lietuvos atstovai – Deividas Dubinas užėmė 4 vietą, o Tomas Bendoraitis aštuntą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Žalgiris“
03-09 „Rytas“ 18:50 „Lietkabelis“
03-13 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Cbet“
03-13 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 03-07 West Bromwich … 14 : 00 Newcastle United
Sek 03-07 Liverpool 16 : 00 Fulham
Sek 03-07 Manchester City 18 : 30 Manchester United
Sek 03-07 Tottenham Hotspur 21 : 15 Crystal Palace
Pir 03-08 Chelsea 20 : 00 Everton
Pir 03-08 West Ham United 22 : 00 Leeds United