„IFBB Diamond Cup“ Maltoje | Organizatorių nuotr.

Balandžio 19-21 d. Maltoje vyko tarptautinis kultūrizmo ir fitneso turnyras „IFBB Diamond cup“, kur Lietuvai atstovavo 11 sportininkų.

Geriausiai sekėsi Astai Kaukaitei (bikini +169 cm) ir Deividui Gužiui (klasikinė vyrų figūra, abu – Marijampolės „Tauras“), kurie nugalėjo savo kategorijose ir laimėjo IFBB Elite PRO kortas. Sidabro medalius laimėjo Lina Kudrickė (bikini -169 cm, Šiaulių „Fit House“), Simonas Pužas (vyrų figūra +179 cm) ir Evelina Žiogienė (moterų figūra, abu – „Tauras“).

Ketvirti buvo Olha Ivanchenko (veteranių bikini, Jurbarko „Progresas“), kuri taip pat užėmė 9 vietą bikini +169 cm kategorijoje, Tadas Čeponis (klasikinis kultūrizmas, „Tauras“) ir Giorgi Mačavariani (kultūrizmas +100 kg, Vilniaus „Sky gym“). Penktą vietą užėmė Laura Maslauskienė (kūno ftnesas -163 cm ir veteranių kūno fitnesas, „Progresas“). Šeštas klasikinės figūros kategorijoje buvo Žygimantas Zmejauskas („Tauras“), aštuntas klasikinio kultūrizmo kategorijoje – Mindaugas Urbaitis (N. Akmenės „Partinisgym“).

IFBB Elite PRO startavo du Lietuvos atstovai – Deividas Dubinas užėmė 4 vietą, o Tomas Bendoraitis aštuntą.