„Valio Profeel cup“ | A.Stapčinsko nuotr.

„Valio Profeel cup“ | A.Stapčinsko nuotr.

 Balandžio 20 d. Jonavos sporto arenoje vyko IFBB tarptautinis kultūrizmo ir fitneso turnyras „Valio Profeel cup“, kuriame dalyvavo Lietuvos, Estijos, Baltarusijos ir Lenkijos atstovai, bei projekto „Fit model Lietuva“ merginų pasirodymas. Turnyre varžėsi beveik 80 sportininkų.

Nugalėtojai ir prizininkai atskirose kategorijose:

Bikini -166 cm:

1. Skaistė Danilevičiūtė (Vilniaus „Dubinas Team“)

2. Laura Stalinkevičiūtė (Marjampolės „Tauras“)

3. Anastasija Sidorevič (Vilniaus „Fitness LT“)

Bikini +166 cm:

1. Aistė Bitinaitė (Šiaulių „Fit House“)

2. Justė Tamašauskaitė (Šiaulių „Fortūna“)

3. Kotryna Čiburė (Kauno „Lokiai“)

Fit model open:

1. Veronika Mirončik („Fitness LT“)

2. Laura Kniukštaitė („Fitness LT“)

3. Silvija Gotoveckienė („Fitness LT“)

Wellness:

1. Kristina Mackevičė („Fitness LT“)

2. Milda Brūverė („Tauras“)

3. Laura Janulaitytė („Tauras“)

Vyrų figūra +179 cm:

1. Martynas Peleckis („Tauras“)

2. Deividas Jonikaitis („Tauras“)

3. Rait Vahermets (Estija)

Vyrų figūra +179 cm:

1. Rokas Grybauskas (Alytaus „Margiris“)

2. Alvaras Liaukevičius (Kauno „Team Kūno Kultas“)

3. Rokas Razumas („Team Kūno Kultas“)

Kūno fitnesas:

1. Indrė Bagdonė („Tauras“)

2. Laima Pletinskaja („Tauras“)

3. Ela Pivoriūnaitė (Vilniaus „Sky gym“)

Kultūrizmas:

1. Justas Poliakus („Fortūna“)

2. Deividas Naudolaitis („Tauras“)

3. Darius Janušauskas (Kauno „Citygym“)

Vyrų klasikinė figūra:

1. Vilius Petrik („Tauras“)

2. Nerijus Tamošaitis (Jurbarko „Progresas“)

3. Tomas Petrėnas (Šiaulių „Sporto kodas“)

Klasikinis kultūrizmas:

1. Audrius Petrėnas („Sporto kodas“)

2. Erikas Aleksandravičius („Progresas“)

3. Nerijus Tamošaitis („Progresas“)

Projektas Fit model Lietuva:

1. Veronika Mirončik

2. Laura Kniukštaitė

3. Sandra Aleksiejė.

Kitą savaitgalį sportininkai varžysis Rygoje, kur vyks Latvijos čempionatas bei Europos Fit model čempionatas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 03-02 Manchester City 22 : 00 Wolverhampton …
Tre 03-03 Burnley 20 : 00 Leicester City
Tre 03-03 Sheffield United 20 : 00 Aston Villa
Tre 03-03 Crystal Palace 22 : 15 Manchester United