Akimirka | Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai patyrė antrą pralaimėjimą šių metų Lietuvos A lygos sezone ir rezultatu 1 – 2 nusileido prieš „Palangą.

„Palanga“ abu savo įvarčius pelnė įsibėgėjus antram kėliniui. 55-ą minutę nulinį rezultatą pakeitė Andrejus Myazinas, o po šešių minučių persvarą padvigubino Tomas Dombrauskis.

Vienintelį „Stumbro“ įvartį pelnė Nasro Boucharebas, tačiau jo įvarčio nepakako išgelbėti savo komandos nuo pralaimėjimo.

„Palangai“ tai buvo tik antra pergalė šiame sezone, kuri jiems leido pakilti į šeštą vietą turnyro lentelėje, tuo tarpu „Stumbras“ ir toliau išlieka treti.

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva
Tre 11-27 Atlantas 19 : 00 Kauno Žalgiris
Tre 11-27 Sūduva 19 : 00 Žalgiris
Tre 11-27 Panevėžys 19 : 00 Riteriai