Akimirka | Mariaus Vizbaro / BNS foto nuotr.

Kauno „Stumbro“ futbolininkai patyrė antrą pralaimėjimą šių metų Lietuvos A lygos sezone ir rezultatu 1 – 2 nusileido prieš „Palangą.

„Palanga“ abu savo įvarčius pelnė įsibėgėjus antram kėliniui. 55-ą minutę nulinį rezultatą pakeitė Andrejus Myazinas, o po šešių minučių persvarą padvigubino Tomas Dombrauskis.

Vienintelį „Stumbro“ įvartį pelnė Nasro Boucharebas, tačiau jo įvarčio nepakako išgelbėti savo komandos nuo pralaimėjimo.

„Palangai“ tai buvo tik antra pergalė šiame sezone, kuri jiems leido pakilti į šeštą vietą turnyro lentelėje, tuo tarpu „Stumbras“ ir toliau išlieka treti.

Ant 10-15 Riteriai 19 : 30 Sūduva
Tre 10-16 Palanga 15 : 00 Sūduva
Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras