Kajus Šikšnelis ir Simas Juodviršis | Organizatorių nuotr.

Kajus Šikšnelis ir Simas Juodviršis | Organizatorių nuotr.

 Šį savaitgalį, balandžio 21-ą dieną, Prancūzijos Angerville trasoje netoli Paryžiaus vyks CIK-FIA Europos kartingo čempionato 1-ojo etapo lenktynės. Europos čempionate dalyvaus ir mūsų šalies sportininkas – praėjusių metų Lietuvos čempionas Kajus Šikšnelis.

Kajaus Šikšnelio atstovai pasirašė sutartį su švedų komanda „Ward racing“. Tai Europos ir pasaulio čempionai, tad tokia komandos patirtis bus rimta paspirtimi siekiant geriausių rezultatų Europos čempionate. Be Europos kartingo čempionato varžybų K. Šikšnelis šiais metais dalyvaus „CIK-FIA Karting Academy Trophy“ ir „WSK Super master series“ varžybose, o gimtinėje kovos „BMW Lietuvos kartingo čempionate“. Sportininkui orientuotis į aukščiausius pasiekimus padeda ir tai, kad šiuo metu Kajus dirba su viena ryškiausių Lietuvos kartingo žvaigždžių – Europos KZ2 klasės čempionu Simu Juodviršiu.

„Kajus yra be galo atkaklus, disciplinuotas, o ir noro dalyvauti ir žinoma, laimėti, jam netrūksta. Treniruočių metu visa tai matau ir tai labai pagirtina. Kajus yra perspektyvus ir rimtas konkurentas kitiems.” – sako Simas Juodviršis.

FIA Pasaulio kartingo čempionate skirtingų amžiaus grupių lenktynininkai varžosi su „OK“ ir „OK-Junior“ klasių technika. Šį tą čia ir pasako pats „OK“ ir OK Junior“ klasių pavadinimas. „OK“ – tai Original karting (autentiškas, tikras kartingas – vert.) santrumpa. Tai greita, technologiška technika, tačiau joje galima pastebėti nemažai grįžimo prie ištakų ženklų. Europos čempionato lenktynėse Kajus Šikšnelis sės prie „OK-Junior“ klasės karto vairo.

CIK-FIA Europos kartingo čempionato lenktynėse Prancūzijoje mūsų sportininko laukia rimta konkurencija. Kiekvienoje klasėje, „OK“ ir „OK-Junior“, Angerville trasoje varžysis po 99-is lenktynininkus. Ir visi jie – su didele patirtimi ir aukštomis ambicijomis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141